Povezane vesti
Nikezić: Građani Srbije će plaćati struju 40 odsto više nego građani u RS
N1 Info 08.09.2022
Rast cena i nestašica struje u Srbiji su isključivo posledica raspada Elektroprivrede Srbije (EPS) i nisu ni u kakvoj vezi sa ratom u Ukrajini i rastom cena na svetskom tržištu, izjavio je funkcioner Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić. Istakao… »
Nikezić (SSP): Rast cena i nestašica struje u Srbiji su isključivo posledica raspada EPS-a
Beta 08.09.2022
Rast cena i nestašica struje u Srbiji su isključivo posledica raspada Elektroprivrede Srbije (EPS) i nisu ni u kakvoj vezi sa ratom u Ukrajini i rastom cena na svetskom tržištu, izjavio je danas funkcioner Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić… »
Nikezić: Nestašica i rast cena struje u Srbiji posledica su raspada EPS
Nova 08.09.2022
Jasno je da su nestašica i rast cena struje u Srbiji isključivo posledica raspada EPS-a i da nemaju veze ni sa ratom u Ukrajini, ni sa cenama na svetskim berzama, kako to vlast želi da prikaže, rekao je potpredsednik Stranke slobode i pravde Dušan… »
Vesti dana »

FOTO i VIDEO: Završen skup protiv blokada, Zborovi proglasili pobedu
Moj Novi Sad pre 26 minutajoš 55 povezanih

Protest u Beogradu Udruženja za zaštitu životinja protiv nacrta zakona
Beta pre 7 satijoš 16 povezanih

Albanac opet provocira: Razbesneo Srbe nakon eliminacije, a sada nastavio...
Večernje novosti pre 8 satijoš 36 povezanih