Povezane vesti

"Stefanovu svadbu priželjkujem, viktorovu: - ne" Lepa Brena o sinovima, usamljenosti i novom biznisu (video)

"Stefanovu svadbu priželjkujem, viktorovu: - ne" Lepa Brena o sinovima, usamljenosti i novom biznisu (video)

Blic 08.09.2022
Folk zvezda kaže da se ne valja ženiti pre tridesete godine. Iako je pre nekoliko dana poput bombe odjeknula vest da se verio Viktor Živojinović, njegova majka Lepa Brena kaže da je još rano za to i da je u pitanju samo njegov drug koji liči na… »
Brena na ivici suza priznala: Usamljena sam, nedostaje mi porodica, otići ću iz kuće da ne gledam te prazne sobe

Brena na ivici suza priznala: Usamljena sam, nedostaje mi porodica, otići ću iz kuće da ne gledam te prazne sobe

Svet & Skandal 08.09.2022
Ispovest Lepe Brene Jedna od najvećih zvezda na ovim prostorima, Lepa Brena, ne govori često o svom privatnom životu, a naročito ne o životu svojih sinova, no pred sinoćni nastup otkrila je neke detalje. Instagram – Ova sezona je bila predivna… »
"Viktorovu svadbu ne priželjkujem, možda stefanovu da" Brena otvoreno o sinovima i njihovim devojkama: Ne znam ko sa kim…

"Viktorovu svadbu ne priželjkujem, možda stefanovu da" Brena otvoreno o sinovima i njihovim devojkama: Ne znam ko sa kim…

Kurir 08.09.2022
Folk zvezda Lepa Brena na estradnoj sceni suvereno "gospodari" već 41 godinu. Brena već četiri decenije puni sve koncertne prostore u kojima nastupa. Malo pre nastupa pevačica je sumirala utiske o letnjoj sezoni te otkrila da li će uskoro oženiti… »
Lepa Brena: Viktorovu svadbu ne priželjkujem, ali Stefanovu da

Lepa Brena: Viktorovu svadbu ne priželjkujem, ali Stefanovu da

Nova 08.09.2022
Pevačica ovih dana najavljuje svoj novi biznis i uživa u uspešnoj sezoni koja je iza nje. Lepa Brena se pojavila u jednom beogradskom restoranu vidno raspoložena i najpre komentraisala letnju sezonu tokom koje je dosta nastupala. „Ova sezona je… »

Vesti dana »