Povezane vesti
"Zar mi trebamo na sve da ćutimo": Dodik tvrdi da će ns RS doneti odluku o vitalnom interesu
Blic 08.09.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da će Narodna skupština Republike Srpske, kao najviši organ političke vlasti u Republici Srpskoj, doneti odluku o vitalnom interesu Srpske koja se odnosi na dodelu agremana nemačkom ambasadoru u… »
“Dodik provocira Nemačku, glumeći Srbina pred izbore”
Danas 08.09.2022
Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović izjavila je da održavanje posebne sednice Narodne skupštine RS, koju je zatražio član Predsedništva BiH Milorad Dodik u vezi sa njegovim odbijanjem odluke Predsedništva o davanju agremana novom… »
Od rampe ambasadoru bilo bi više štete nego koristi: Šta je Nemačka za BiH, a šta je ona njoj
Blic 07.09.2022
Da li je blokiranje imenovanja novog nemačkog ambasadora u BiH od vitalnog interesa za Republiku Srpsku, i šta je Nemačka za BiH, a šta je ona njoj - tema je o kojoj se raspravlja u javnosti nakon što se član Predsedništva, Milorad Dodik pozvao na… »
Vesti dana »

Opozicija predlaže 'Vladu narodnog poverenja', vlast odgovara: 'Vi nemate ničije poverenje'
BBC News pre 8 satijoš 33 povezane

Kovačević: Dok sam dekan neću pozvati policiju da interveniše protiv studenata, niti ću pokretati disciplinske postupke
N1 Info pre 1 satjoš 29 povezanih

Sahranjeni stradali u Kočanima; Kocevski: Nepoštovanje zakona i korupcija uzrok nesreće
RTS pre 4 satijoš 62 povezane

Policija, guranje sa građanima i ekspresna sednica Skupštine Pančeva
Nova pre 24 satajoš 21 povezana

Ko u Srbiji ima „zvučni top“: Analiza Aleksandra Radića u novom broju Nedeljnika
Nedeljnik pre 12 satijoš 31 povezana