Povezane vesti

Doživela najgore iskustvo u Beogradu, sve se desilo u knezu! Skamenila sam se, ali ostajem tiha jer ovo nije moja zemlja

Doživela najgore iskustvo u Beogradu, sve se desilo u knezu! Skamenila sam se, ali ostajem tiha jer ovo nije moja zemlja

Mondo 08.09.2022
Bolivijka, koja se preselila na Balkan, opisala je neprijatnu situaciju koju je doživela u Knez Mihailovoj. Bolivijka, koja se preselila na Balkan, opisala je neprijatnu situaciju koju je doživela u Knez Mihailovoj. Patricija Suto Tita je devojka koja… »
Bolivijka doživela noćnu moru u Knez Mihailovoj: Bilo je jako nasilno

Bolivijka doživela noćnu moru u Knez Mihailovoj: Bilo je jako nasilno

Nova 08.09.2022
"Ostala sam tiha jer ovo nije moja zemlja". Bolivijka Tita je na svom TikToku proteklih dana kačila zanimljive stvari koje je videla po Beogradu, ali se i požalila na jednu neprijatnost. Patricija Suto – Tita, doselila se na Balkan pre nekog vremena… »
Bolivijka u Beogradu doživela noćnu moru: “Prišle su mi s leđa i vukle za kosu, ostala sam tiha, jer ovo nije moja…

Bolivijka u Beogradu doživela noćnu moru: “Prišle su mi s leđa i vukle za kosu, ostala sam tiha, jer ovo nije moja…

City magazine 08.09.2022
Neprijatne situacije kad turistički obilazite neku zemlju su realnost i nema veze sa samim podnebljem, bilo da posećujete London, Kuala Lumpur ili Beograd. Toga je svesna i mlada Bolivijka Tita, koja je na svom TikToku u proteklim danima kačila sve… »

Vesti dana »