Povezane vesti

Aleks i dejan se ovako pripremaju za Zadrugu 6! Isplivala fotka na mrežama, evo šta su golupčići radili! (foto)

Aleks i dejan se ovako pripremaju za Zadrugu 6! Isplivala fotka na mrežama, evo šta su golupčići radili! (foto)

Kurir 08.09.2022
Dejan Dragojević i Aleksnadra Nikolić ulaze u Zadrugu 6 kao par, kako je Kurir prvi o tome pisao. Aleksandra je sada na svom Instagram pofilu pokazala šta rade pret početak rijalitija. Njih dvoje su otišli u šoping, a Nikolićeva je sve objavila na… »
Aleksandra izvadila konce - više ne izgleda ovako! Oglasila se i pokazala "nove" usne - Pitam se zašto sam ih radila!

Aleksandra izvadila konce - više ne izgleda ovako! Oglasila se i pokazala "nove" usne - Pitam se zašto sam ih radila!

Mondo 08.09.2022
Aleksandra Nikolić se vraća što prirodnijem izgledu, a poslednje što je uradila je vađenje biopolimera iz usana. Aleksandra Nikolić se vraća što prirodnijem izgledu, a poslednje što je uradila je vađenje biopolimera iz usana. Nakon što se s… »
Aleks Nikolić pred zadrugu izvadila konce iz usana! Ovako sad izgleda Dejanova devojka: Zbog čega sam ih uopšte radila…

Aleks Nikolić pred zadrugu izvadila konce iz usana! Ovako sad izgleda Dejanova devojka: Zbog čega sam ih uopšte radila…

Kurir 08.09.2022
Rijaliti zvezda i devojka Dejana Dragojevića, Aleksandra Nikolić, skinula je konce sa usana čime se pohvalila na društvenim mrežama. Aleksandra je rešila da operacijom izvadi biopolimer iz usana, pa je dugo nosila konce koje je sad skinula. Ona je… »
Dokazali da je veza nakon rijalitija moguća: Aleksandra oduševila sve i podelila romantičan trenutak sa Dejanom! (foto)

Dokazali da je veza nakon rijalitija moguća: Aleksandra oduševila sve i podelila romantičan trenutak sa Dejanom! (foto)

Kurir 08.09.2022
Aleksandra Nikolić i Dejan Dragojević uspeli su da održe svoju ljubav, koja je započela u petoj sezoni "Zadruge", a njihove mnogobrojne fanove iz dana u dan usrećuju na društvenim mrežama zajedničkim objavama. Aleks je danas svojom objavom… »

Vesti dana »