Povezane vesti

Miletić: Nisu mi prezentovani nikakvi podaci da postoji bezbednosna pretnja po Evroprajd

Miletić: Nisu mi prezentovani nikakvi podaci da postoji bezbednosna pretnja po Evroprajd

Insajder 09.09.2022
Koordinator Evroprajda Goran Miletić izjavio je jutros da ako postoji eventualna bezbednosna pretnja po održavanje manifestacije Evroprajd, njemu takvi podaci nikada nisu prezentovani. „Postoje neki ljudi koji se protive, neki koji su malo glasniji… »
Miletić: Nije mi prezentovano da postoji ikakva bezbednosna pretnja po Evroprajd

Miletić: Nije mi prezentovano da postoji ikakva bezbednosna pretnja po Evroprajd

N1 Info 09.09.2022
Koordinator Evroprajda Goran Miletić izjavio je jutros da ako postoji eventualna bezbednosna pretnja po održavanje manifestacije Evroprajd, njemu takvi podaci nikada nisu prezentovani. „Postoje neki ljudi koji se protive, neki koji su malo glasniji… »
Miletić: Nisu mi prezentovani nikakvi podaci da postoji bezbednosna pretnja po Evroprajd

Miletić: Nisu mi prezentovani nikakvi podaci da postoji bezbednosna pretnja po Evroprajd

Danas 09.09.2022
Koordinator Evroprajda Goran Miletić izjavio je jutros da ako postoji eventualna bezbednosna pretnja po održavanje manifestacije Evroprajd, njemu takvi podaci nikada nisu prezentovani. „Postoje neki ljudi koji se protive, neki koji su malo glasniji… »
Miletić: Nije mi prezentovano da postoji bezbednosna pretnja po Evroprajd

Miletić: Nije mi prezentovano da postoji bezbednosna pretnja po Evroprajd

Nova 09.09.2022
Koordinator Evroprajda Goran Miletić izjavio je jutros da ako postoji eventualna bezbednosna pretnja po održavanje manifestacije Evroprajd, njemu takvi podaci nikada nisu prezentovani. „Postoje neki ljudi koji se protive, neki koji su malo glasniji… »
Miletić: “Nisu mi prezentovani nikakvi podaci da postoji bezbednosna pretnja po Evroprajd”

Miletić: “Nisu mi prezentovani nikakvi podaci da postoji bezbednosna pretnja po Evroprajd”

Nedeljnik 09.09.2022
Printscreen/YouTube/ Newsmax Adria (Beta) – Koordinator Evroprajda Goran Miletić izjavio je jutros da ako postoji eventualna bezbednosna pretnja po održavanje manifestacije Evroprajd, njemu takvi podaci nikada nisu prezentovani. “Postoje neki ljudi… »

Vesti dana »