Povezane vesti
Azijska tržišta: Rast indeksa, oprez zbog povećanja kamata
SEEbiz 09.09.2022
ŠANGAJ - Na azijskim su burzama u petak cijene dionica porasle, kao i na Wall Streetu dan prije, no trguje se oprezno jer središnje banke zapadnih zemalja zbog visoke inflacije podižu kamatne stope, dok se rast gospodarstava usporava. MSCI indeks… »
Wall Street porastao drugi dan zaredom
SEEbiz 09.09.2022
NEW YORK – Na Wall Streetu su u četvrtak cijene dionica porasle, drugi dan zaredom, no trgovalo se nesigurno jer je jasno da će američka središnja banka nastaviti agresivno povećavati kamate kako bi suzbila inflaciju. Dow Jones ojačao je 0,61 posto, na… »
Čelnici Feda ponovili: Kamate će nastaviti rasti
SEEbiz 09.09.2022
WASHINGTON - Čelnici Feda nimalo ne popuštaju u oštroj retorici o suzbijanju inflacije. Predsjednik središnje banke Jerome Powell ponovio je jučer da je Fed 'snažno predan' tomu da suzbije inflaciju i da će nastaviti zaoštravati monetarnu politiku dok… »
Vesti dana »
O zapleni broda s crnogorskim pomorcima - Ambasador Irana: "Nemamo nikakav problem s vama"
B92 pre 2 satajoš 25 povezanih
Fifa ne planira da reprezentacija Italije zameni Iran na Svetskom prvenstvu
RTS pre 4 satijoš 28 povezanih
Cicipas umalo doživeo novi debakl u Madridu, ipak se izvukao i pobedio
RTS pre 2 satajoš 27 povezanih



