Povezane vesti

Ko će zameniti Vučevića u Novom Sadu: SNS kadar skromne biografije

Ko će zameniti Vučevića u Novom Sadu: SNS kadar skromne biografije

Nova 09.09.2022
Mada se još uvek krije ko će naslediti odlazećeg gradonačelnika Miloša Vučevića, Novosađani su danas saznali da će to sigirno biti neko iz Srpske napredne stranke, kao i da je Vučeviću iskreno drago zbog toga. „Mnogo mi je lepše da me… »
Vučević o "naslednicima": Predajem daleko snažniji Novi Sad, verujem da će biti bolji od mene

Vučević o "naslednicima": Predajem daleko snažniji Novi Sad, verujem da će biti bolji od mene

Radio 021 09.09.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević kaže da mu je drago što će ga na toj funkciji zameniti neko iz njegove stranke, a ne iz druge političke opcije. Po njegovim rečima, oni koji ga budu nasledili na vlasti u gradu, imaće lakšu situaciju u… »
Vučević: Predajem Novi Sad daleko snažniji

Vučević: Predajem Novi Sad daleko snažniji

Dnevnik 09.09.2022
Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik SNS Miloš Vučević gostovao je u Jutarnjem programu na televiziji Pink gde je govorio o novoj vladi, razgovoru predsednika Vučića i Erdogana, kao i o drugim aktuelnim društvenim pitanjima i šta ostavlja… »
Vučević očekuje formiranje nove vlade krajem septembra ili početkom oktobra

Vučević očekuje formiranje nove vlade krajem septembra ili početkom oktobra

N1 Info 09.09.2022
Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević izjavio je da izbor nove vlade očekuje krajem septembra ili početkom oktobra i najavio "ne mali" broj novih ministara. „Stalno nas ovi diplomatski procesi, neću reći… »
Vučević: Nova vlada do kraja septembra ili početkom oktobra

Vučević: Nova vlada do kraja septembra ili početkom oktobra

Danas 09.09.2022
Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević izjavio je danas da izbor nove vlade očekuje krajem septembra ili početkom oktobra i najavio „ne mali“ broj novih ministara. „Stalno nas ovi diplomatski… »
Vučević očekuje formiranje vlade krajem septembra ili početkom oktobra

Vučević očekuje formiranje vlade krajem septembra ili početkom oktobra

Nova 09.09.2022
Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević izjavio je da izbor nove vlade očekuje krajem septembra ili početkom oktobra i najavio "ne mali" broj novih ministara. „Stalno nas ovi diplomatski procesi, neću… »
Vučević: Nova vlada do kraja septembra ili početkom oktobra

Vučević: Nova vlada do kraja septembra ili početkom oktobra

Insajder 09.09.2022
Gradonačelnik Novog Sada i potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević izjavio je danas da izbor nove vlade očekuje krajem septembra ili početkom oktobra i najavio „ne mali" broj novih ministara. „Stalno nas ovi diplomatski… »

Vesti dana »