Povezane vesti

„Opet nema slanine“: Seka Aleksić zažalila zbog zdravog doručka (VIDEO)

„Opet nema slanine“: Seka Aleksić zažalila zbog zdravog doručka (VIDEO)

Nova 09.09.2022
Pevačica ne krije da često kuburi sa dijetama, a ovog puta je zažalila što za doručak mora da jede zdrav obrok. Seka Aleksić je na Instagramu objavila snimak na kojem jede zdravi doručak, a njen izraz lica zbog toga nije bio najsrećniji. „Opet… »
Opet nema slanine! Seka Aleksić pobesnela nasred restorana, za sve okrivila njega - "Da li su vaša jutra ovakva?!" video

Opet nema slanine! Seka Aleksić pobesnela nasred restorana, za sve okrivila njega - "Da li su vaša jutra ovakva?!" video

Mondo 09.09.2022
Seka Aleksić snimkom sa doručka nasmejala svoje pratioce. Seka Aleksić snimkom sa doručka nasmejala svoje pratioce. Seka Aleksić nikada nije krila da često kuburi sa kilogramima, te da se trudi da se pridržava ishrane i treninga, a sada je snimkom… »
(Video): "Opet nema slanine, j*** mi pas mater" Seka Aleksić na ivici suza zbog zdravog doručka: Snimak o kojem svi pričaju

(Video): "Opet nema slanine, j*** mi pas mater" Seka Aleksić na ivici suza zbog zdravog doručka: Snimak o kojem svi pričaju

Blic 09.09.2022
Pevačica Seka Aleksić ne krije da često kuburi sa dijetama, a ovog puta je zažalila što za doručak mora da jede zdrav obrok. Naime, ona je za doručak imala voćnu kašu, a njen izraz lica zbog toga nije bio najsrećniji. Seka Aleksić smršala… »
"Opet nema slanine": Seka Aleksić zažalila zbog dijete, topi kilograme, ali uz veliku muku, požalila se fanovima! (video)

"Opet nema slanine": Seka Aleksić zažalila zbog dijete, topi kilograme, ali uz veliku muku, požalila se fanovima! (video)

Kurir 09.09.2022
Pevačica Seka Aleksić ne krije da često kuburi sa dijetama, a ovog puta je zažalila što za doručak mora da jede zdrav obrok. Naime, ona je za doručak imala voćnu kašu, a njen izraz lica zbog toga nije bio najsrećniji. "Opet nema slanine, j*** mi… »

Vesti dana »