Povezane vesti

"Loše SE osećam, ponovo SAM SAM": Dejan Dragojević na ivici suza zbog Aleksandre

"Loše SE osećam, ponovo SAM SAM": Dejan Dragojević na ivici suza zbog Aleksandre

Blic 10.09.2022
Dejan je ispratio Aleksandru u "Zadrugu", te će mu sada biti teško da se navikne na uobičajene dnevne rutine bez nje. Dejan Dragojević nije krio emocije zbog ulaska Aleksandre Nikolić u rijaliti, a kako kaže, iako mu je drago zbog nje, tužan je jer… »
Dejan Dragojević skrhan zbog ulaska Aleks u rijaliti Zadruga 6!

Dejan Dragojević skrhan zbog ulaska Aleks u rijaliti Zadruga 6!

Svet plus 10.09.2022
Dejan Dragojević skrhan zbog ulaska njegove devojke Aleks Nikolić u rijaliti "Zadruga 6"! Teško mi je! Ne mogu više ni da plačem... Dejan Dragojević se oprostio od devojke Aleksandre Nikolić, koja je sinoć ponovo ušla u rijaliti "Zadruga", a oči… »
Iza kulisa zadruge 6: Raskalašni učesnici! Peh sa haljinom, cigarete iz dekoltea i izmišljeni životi - ovo niste videli na…

Iza kulisa zadruge 6: Raskalašni učesnici! Peh sa haljinom, cigarete iz dekoltea i izmišljeni životi - ovo niste videli na…

Blic 10.09.2022
Sinoć je počela Zadruga 6, a u Belu kuću su se uselili kako dobro poznati rijaliti učesnici, tako i neka nova lica koja tek treba da upoznamo. Starlete, glumice, pevačice, sportisti, kriminalci, influenseri... Mnogo je različitih profila koji će… »
Ša ponovo ulazi u Zadrugu! Reper priznao da ima devojku, neće praviti gluposti u rijalitiju, a osmeh ne skida sa lica…

Ša ponovo ulazi u Zadrugu! Reper priznao da ima devojku, neće praviti gluposti u rijalitiju, a osmeh ne skida sa lica…

Kurir 10.09.2022
Reper Nenad Aleksić Ša večeras ponovo ulazi u Zadrugu 6. Iako je govorio da se više nikada neće pojaviti u rijalitiju, nakon burnih i turbulentanih ljubavnih drama, Ša je ponovo odlučio da se oproba u rijalitiju. Nenad je pozirao za pripadnike… »
"Tužna sam, ali SE sa dejanom nikad ne zna": Dragojević ispratio Aleksandru u Zadrugu: "Ulazim bez njega, sad imam druge…

"Tužna sam, ali SE sa dejanom nikad ne zna": Dragojević ispratio Aleksandru u Zadrugu: "Ulazim bez njega, sad imam druge…

Blic 09.09.2022
Pobednik Zadruge 5 Dejan Dragojević i večeras je u Šimanovcima kako bi pružio podršku i ispratio na imanje devojku Aleksandru Nikolić. Aleksandra će i ove godine biti deo rijaliti tima, ali sada ulazi bez dečka, koji joj je dao savete pred ulazak… »
Dejan ulazi u "zadrugu": Aleks se omaklo! Evo ga dokaz da će biti među takmičarima nove sezone (video)

Dejan ulazi u "zadrugu": Aleks se omaklo! Evo ga dokaz da će biti među takmičarima nove sezone (video)

Blic 09.09.2022
Aleksandra Nikolić učesnica je i ove, šeste sezone "Zadruge", koja je startovala večeras, a njen dečko Dejan Dragojević rekao je da se neće takmičiti ove godine. Međutim, čini se da će upravo ulazak Dejana Dragojevića biti iznenađenje o kojem… »
Mreže se usijale zbog stajlinga Dejana dragojevića: Na otvaranju "Zadruge 6" spario sve boje: "Bole me oči" (foto)

Mreže se usijale zbog stajlinga Dejana dragojevića: Na otvaranju "Zadruge 6" spario sve boje: "Bole me oči" (foto)

Blic 09.09.2022
Dejan Dragojević, pobednik "Zadruge 5", pojavio se večeras na otvaranju šeste sezone ovog rijalitija u nesvakidašnjem izdanju. Ovog puta Dejan Dragojević odlučio je da spari, čini se, sve boje koje postoje, pa smo mogli da ga vidimo u rozem… »

Vesti dana »