Povezane vesti

Nastavlja se saga, Džeko protiv meča sa Rusima, oglasili se i Ukrajinci!

Nastavlja se saga, Džeko protiv meča sa Rusima, oglasili se i Ukrajinci!

Sportske.net 10.09.2022
Odluka Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine o odigravanju prijateljske utakmice protiv Rusije u Sankt Peterburgu 19. novembra izazvala je pravu pometnju u toj zemlji. Nakon što su najbolji igrači reprezentacije BiH Edin Džeko i Miralem Pjanić rekli… »
Džeko podigao glas, ne želi da igra meč protiv Rusije

Džeko podigao glas, ne želi da igra meč protiv Rusije

Nova 10.09.2022
Jo jedan igrač BiH se pobunio. Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin DŽeko izjavio je da je protiv odigravanja prijateljske utakmice sa Rusijom dok stradaju nevini ljudi u Ukrajini. Fudbalski savez BiH prihvatio je poziv Rusije da… »
Bosanski fudbaleri se mešaju u politiku: Posle Pjanića, ni DŽeko ne želi da igra protiv Rusije

Bosanski fudbaleri se mešaju u politiku: Posle Pjanića, ni DŽeko ne želi da igra protiv Rusije

Večernje novosti 10.09.2022
KAPITEN fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin DŽeko usprotivio se odigravanju prijateljske utakmice sa Rusijom. Foto: EPA-EFE/Wolfgang Rattay / POOL DŽeko je izjavio da ne želi da igra sa Rusijom "dok stradaju nevini ljudi u Ukrajini".… »
Ni Džeko neće da igra protiv Rusije

Ni Džeko neće da igra protiv Rusije

Dnevnik 10.09.2022
SARAJEVO: Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko izjavio je da je protiv odigravanja prijateljske utakmice sa Rusijom dok stradaju nevini ljudi u Ukrajini. Fudbalski savez BiH prihvatio je poziv Rusije da 19. novembra, svega dan… »
Oglasio se i Džeko: Protiv sam odigravanja ove utakmice sa Rusijom!

Oglasio se i Džeko: Protiv sam odigravanja ove utakmice sa Rusijom!

Hot sport 10.09.2022
U toku jučerašnjeg dana, komitet za hitnost FSBiH je izglasao da reprezentacija Bosne i Hercegovine ide na megdan Rusima u okviru prijateljskog meča. U glasovima je bilo pet prema jedan, ali nakon glasanja, prvo se oglasio Miralem Pjanić, a sada i… »
Džeko: Protiv sam igranja utakmice sa Rusijom!

Džeko: Protiv sam igranja utakmice sa Rusijom!

Sport klub 10.09.2022
Nakon Miralema Pjanića, nezadovoljstvo odlukom Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine da zakaže prijateljsku utakmicu sa Rusijom iskazao je i kapiten Zmajeva edin Džeko. Odluka FS Bosne i Hercegovine da reprezentacija u novembru gostuje Rusiji naišla… »
Prozivaju džeka zbog meča Rusija - BiH! Hitno se oglasio, kapiten "zmajeva" neće da igra za reprezentaciju

Prozivaju džeka zbog meča Rusija - BiH! Hitno se oglasio, kapiten "zmajeva" neće da igra za reprezentaciju

Mondo 10.09.2022
Velika bura u Bosni i Hercegovini nakon dogovaranja prijateljske utakmice protiv Rusije. Velika bura u Bosni i Hercegovini nakon dogovaranja prijateljske utakmice protiv Rusije. Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine prihvatila je poziv Rusije za… »

Vesti dana »