Povezane vesti

Željko Mitrović reagovao zbog skandala u zadruzi: Prvo veče izbila tuča - zbog onog što je rekao ostao bez para

Željko Mitrović reagovao zbog skandala u zadruzi: Prvo veče izbila tuča - zbog onog što je rekao ostao bez para

Mondo 10.09.2022
Prva kazna oduzimanje mesečnog honorara izrečena Urošu Ćertiću zbog nasilja i govora mržnje. Prva kazna oduzimanje mesečnog honorara izrečena Urošu Ćertiću zbog nasilja i govora mržnje Željko Mitrović, vlasnik i predsednik Pink Media Group… »
Prva veze zadruge 6 Miljanin bivši smuvao atraktivnu plavušu, razmenjivali nežnosti naočigled svih!

Prva veze zadruge 6 Miljanin bivši smuvao atraktivnu plavušu, razmenjivali nežnosti naočigled svih!

Kurir 10.09.2022
Danijel Višić, nekadašnji dečko rijaliti učesnice Miljane Kulić, ušao je u "Zadrugu 6", a već na startu se pohavlio novom devojkom Sandrom Bakšom. Zadrugari su i dalje svoje slobodno vreme koristili da se upoznaju, ali i da, ujedno uživaju u… »
Hitna odluka produkcije nakon prve tuče u Zadruzi! Pljušte paprene kazne na samom početku - evo kako su prošli!

Hitna odluka produkcije nakon prve tuče u Zadruzi! Pljušte paprene kazne na samom početku - evo kako su prošli!

Mondo 10.09.2022
Oglasila se produkcija nakon okršaja Kristijana Golubovića, Uroša Ćertića i Lil Broksa. Oglasila se produkcija nakon okršaja Kristijana Golubovića, Uroša Ćertića i Lil Broksa. Već prve večeri u Zadruzi 6 došlo je do žestokog obračuna… »
"Proganjao si me, ne možeš da se smiriš kad vidiš moj dekolte!" Golubovićka otkrila da joj Ivan Marinković slao poruke…

"Proganjao si me, ne možeš da se smiriš kad vidiš moj dekolte!" Golubovićka otkrila da joj Ivan Marinković slao poruke…

Kurir 10.09.2022
Jelena Golubović i Ivan Marinković sukobili su se tokom glasanja za crnim stolom. - Treba neko ko ima strahopoštovanje da vlada. po meni su to Zorica ili Kristijan, a Zorica ne želi, tako da evo Kristijan, iako mi je Zorica broj jedan - rekao je Ivan… »
Prva tuča u zadruzi 6: Čim je ušao u rijaliti Kristijan Golubović skočio na njega - gađao ga, obezbeđenje i zadrugari ih…

Prva tuča u zadruzi 6: Čim je ušao u rijaliti Kristijan Golubović skočio na njega - gađao ga, obezbeđenje i zadrugari ih…

Blic 10.09.2022
Bivši robijaš Kristijan Golubović, postao je učesnik "Zadruge 6" i po ulasku u rijaliti, odmah je napravio haos. Naime, Golubovića je uvredio Lil Broks, novi učesnik, kog je Kristijan gađao, a potom krenuo na njega. "ČUO SAM SE SA ŽELJKOM… »
Prva tuča u zadruzi 6 i to dvojica na jednog! Rijaliti tek počeo, već nastao žestoki haos - Kristijana jedva smirili!

Prva tuča u zadruzi 6 i to dvojica na jednog! Rijaliti tek počeo, već nastao žestoki haos - Kristijana jedva smirili!

Mondo 10.09.2022
Lil Broks napao Kristijana Golubovića, nastao opšti haos! Lil Broks napao Kristijana Golubovića, nastao opšti haos! Šesta sezona Zadruge zvanično je počela, a poslednji učesnici koji su se uselili na imanje u Šimanovcima bili su Kristijan i… »
Prva žestoka tuča u zadruzi 6! Kristijan i Uroš napravili opšti karambol, Ćertić se krvnički zaleteo i gurnuo cimera…

Prva žestoka tuča u zadruzi 6! Kristijan i Uroš napravili opšti karambol, Ćertić se krvnički zaleteo i gurnuo cimera…

Alo 10.09.2022
Haos na samom startu. Kristijan Golubović je upravo kročio na imanje Bele kuće i napravio potpuni skandal i opšti karambol koji je prerastao u fizički obračun. Naime, Golubovića je isprovocirao Lil Boks, a u sukob se umešao i Uroš Ćertić koji… »

Vesti dana »