Povezane vesti

Stogodišnji Indijac pokušava da dokaže vlastima da je živ

Stogodišnji Indijac pokušava da dokaže vlastima da je živ

Politika 10.09.2022
NjUDELHI – Kako bi lokalnim vlastima, koje su prestale da mu isplaćuju penziju, dokazao da je još živ, Indijac stariji od 100 godina pojavio se u matičnoj kancelariji u svečanoj odeći i praćen svatovima. „Živ sam, itekako!”, uzvikno je u… »
Stogodišnji Indijac pokušava da dokaže vlastima da je živ

Stogodišnji Indijac pokušava da dokaže vlastima da je živ

Euronews 10.09.2022
Kako bi lokalnim vlastima, koje su prestale da mu isplaćuju penziju, dokazao da je još živ, Indijac stariji od 100 godina pojavio se u matičnoj kancelariji u svečanoj odeći i praćen svatovima. "Živ sam, i te kako!", uzvikno je u matičnoj… »
Stogodišnji Indijac pokušava da dokaže vlastima da je živ: Došao ispred opštine sa svatovima

Stogodišnji Indijac pokušava da dokaže vlastima da je živ: Došao ispred opštine sa svatovima

Telegraf 10.09.2022
Ni konferencija nije pomogla. Kako bi lokalnim vlastima, koje su prestale da mu isplaćuju penziju, dokazao da je još živ, Indijac stariji od 100 godina pojavio se u matičnoj kancelariji u svečanoj odeći i praćen svatovima. "Živ sam, i te kako!"… »
VIDEO: Stogodišnji Indijac priredio lažno venčanje kako bi dokazao da je još živ

VIDEO: Stogodišnji Indijac priredio lažno venčanje kako bi dokazao da je još živ

Radio 021 10.09.2022
Kako bi vlastima, koje su prestale da mu isplaćuju penziju, dokazao da je još živ, Indijac stariji od stotinu godina pojavio se kod matičara u svečanoj odori i praćen svatovima. "Živ sam itekako!" uzviknuo je kod matičara Duli Čand, star 102… »

Vesti dana »