Povezane vesti
Situacija u Crnoj Gori kritična, narko klanovi hoće da vrate DPS
Politika 10.09.2022
Važno je da se brzo sastavi nova, politička vlada u Crnoj Gori, u skladu sa rezultatima izbora 2020. godine, jer je situacija u zemlji kritična, zbog "buđenja" narko klanova koji se bore protiv hapšenja i predstojeće neizvesne zime, kaže jedan od lidera… »
Nova vlada u Podgorici biće po volji naroda sa izbora 2020. godine
Politika 10.09.2022
PODGORICA - Snage koje su pobedile na izborima u Crnoj Gori 30. avgusta 2020. godine odlučile su da se dogovaraju i da nakon dva neuspela projekta, pokušaju da formiraju vladu koja će biti preslikana volja naroda sa tih izbora, izjavio je predsednik Nove… »
Stranke pobednice neće sa DPS-om: Mandić najavio snažniju borbu protiv kriminala i korupcije u Crnoj Gori
Večernje novosti 10.09.2022
SNAGE koje su pobedile na izborima u Crnoj Gori 30. avgusta 2020. godine odlučile su da se dogovaraju i da nakon dva neuspela projekta, pokušaju da formiraju vladu koja će biti preslikana volja naroda sa tih izbora, izjavio je predsednik Nove srpske… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO "Nije Dačićev posao da sedi ovde i objašnjava situaciju s Veselinom Milićem": Sraman odgovor Snežane Paunović na zahtev opozicije
Nova pre 30 minutajoš 29 povezanih
Obrušio se deo betonske konstrukcije na graničnom prelazu Gradiška, zašto se ne otvara novi prelaz
RTS pre 5 minutajoš 33 povezane
Putin će sa Si Đinpingom u Pekingu potpisati oko 40 bilateralnih dokumenata: "Ova tema će biti razmotrena veoma detaljno"
Blic pre 25 minutajoš 22 povezane
Uhapšen sin preminulog osnivača modne kuće Mango zbog navodne umešanosti u očevu smrt
Beta pre 55 minutajoš 16 povezanih



