Povezane vesti

Nikolina Pišek se oglasila nakon što je modna dizajnerka objavila poruke koje joj je slao pokojni Vidoje: Obećao joj skup…

Nikolina Pišek se oglasila nakon što je modna dizajnerka objavila poruke koje joj je slao pokojni Vidoje: Obećao joj skup…

Blic 11.09.2022
Modna dizajnerka, Borna Kotromanić objavila je poruke koje joj je slao pokojni Vidoje Ristović, ali čini se da Nikolinu to ne dotiče. Naime, Borna je pokazala poruka koje joj je pokojni Vidoje često slao na Instagramu, među njima i poruku u kojoj… »
"Hvala na pitanju..." Oglasila se Nikolina Pišek pošto je Borna objavila poruke koje joj je slao pokojni Vidoje! Jasno i…

"Hvala na pitanju..." Oglasila se Nikolina Pišek pošto je Borna objavila poruke koje joj je slao pokojni Vidoje! Jasno i…

Kurir 11.09.2022
Borna Kotromanić pokazala je poruke koje joj je slao pokojni Vidoje Ristović, ali čini se da Nikolina ovu situaciju neće komentirati. Naime, Borna je pokazala skrinšotove poruka koje joj je pokojni Vidoje često slao na Instagramu, među njima i… »
"Tebi je kokain nagrizao sve po malo": Dizajnerka objavila prepisku s pokojnim Vidojem i prozvala Nikolinu Pišek (foto)

"Tebi je kokain nagrizao sve po malo": Dizajnerka objavila prepisku s pokojnim Vidojem i prozvala Nikolinu Pišek (foto)

Mondo 11.09.2022
Borna Kotromanić se ponovo oglasila na Instagramu i iznela nove tvrdnje o braku Nikoline Pišek i Vidoja Ristovića. Borna Kotromanić se ponovo oglasila na Instagramu i iznela nove tvrdnje o braku Nikoline Pišek i Vidoja Ristovića. Modna dizajnerka… »
"Nikolina, ja imam razum, A tebi je kokain nagrizao sve": Borna Kotromanić objavila poruke koje je dobijala od Vidoja…

"Nikolina, ja imam razum, A tebi je kokain nagrizao sve": Borna Kotromanić objavila poruke koje je dobijala od Vidoja…

Kurir 11.09.2022
Voditeljka Nikolina Pišek 8,. maja ove godine izgubila je supruga Vidoja Ristovića, a nakon njegove smrti isplivali su brojni detalji iz njihovog života. Pored toga, što se sukobila sa njegovim ocem, Mišom Grofom, Nikolina je sada započela raspravu… »

Vesti dana »