Povezane vesti

Oglasila se Barbara Bobak, nakon što joj je pozlilo na nastupu

Oglasila se Barbara Bobak, nakon što joj je pozlilo na nastupu

Nova 11.09.2022
Pevačica je pre nekoliko dana doživela neprijatnost u toku nastupa, kada joj se slošilo na sceni. Barbara Bobak je još pre ovog nastupa u toku sminkanja počela da povraća, međutim, rešila je da ipak održi nastup. „Ne znam šta mi se dogodilo… »
Oglasila se Barbara Bobak, nakon što joj je pozlilo na nastupu:"Majka mi je dala injekciju, na infuziji sam i povraćam!"

Oglasila se Barbara Bobak, nakon što joj je pozlilo na nastupu:"Majka mi je dala injekciju, na infuziji sam i povraćam!"

Kurir 11.09.2022
Pevačica Barbara Bobak, pred sam nastup, pre nekoliko dana, u toku šminkanja, počela je da povraća. Podršku joj je pružila majka, koja joj je sama dala injekciju, rekla je pevačica. – Ne znam šta mi se dogodilo tog dana, dva dana pred tu svirku… »
"Majka mi JE dala injekciju u bekstejdžu": Oglasila se Barbara Bobak nakon što joj se slošilo na nastupu "NA infuziji SAM i…

"Majka mi JE dala injekciju u bekstejdžu": Oglasila se Barbara Bobak nakon što joj se slošilo na nastupu "NA infuziji SAM i…

Blic 11.09.2022
Priključivanje na infuziju, postala je ustaljena rutina kod pevača, zbog mnogobrojnih nastupa, slabog sna i raznih drugih faktora, imunitet im slabi. Pevačica Barbara Bobak, pred sam nastup, pre nekoliko dana, u toku šminkanja, počela je da povraća… »
Drama na nastupu! Barbari Bobak pozlilo usred pesme, povratila na bini, hitno je odveli u bolnicu

Drama na nastupu! Barbari Bobak pozlilo usred pesme, povratila na bini, hitno je odveli u bolnicu

Kurir 11.09.2022
Barbara Bobak doživela je navodno neprijatnost prošle nedelje kada joj je toliko pozlilo na nastupu i povratila na bini. " Ona je sve vreme bila bleda, od momenta kad je izašla pred publiku videlo se da joj nije dobro. Iako je bila ful našminkana i… »
Barbari Bobak pozlilo na bini: Povratila, pa je hitno odveli u bolnicu

Barbari Bobak pozlilo na bini: Povratila, pa je hitno odveli u bolnicu

Nova 11.09.2022
Bivša devojka Darka Lazića hospitalizovana je nakon što joj je pozlilo na nastupu. Barbara Bobak navodno je doživela neprijatnost prošle nedelje kada joj je toliko pozlilo na nastupu da je povratila na bini. „Ona je sve vreme bila bleda, od momenta… »

Vesti dana »