Povezane vesti

Nenad Lalatović pred Voždovac: Kada se sve sabere i oduzme, smatram da bi za nas pozitivan rezultat bio da ostanemo…

Nenad Lalatović pred Voždovac: Kada se sve sabere i oduzme, smatram da bi za nas pozitivan rezultat bio da ostanemo…

Hot sport 11.09.2022
Fudbaleri Radničkog u ponedeljak od 18 sati gostuju Voždovcu u 11. kolu Superlige Srbije. Radnički je trenutno 14. na tabeli sa devet bodova, dok je Voždovac šesti sa 17 bodova. Nenad Lalatović će sa klupe predvoditi niški tim u jednoj… »
Lalatović: Objasnio sam Papunašviliju neke stvari

Lalatović: Objasnio sam Papunašviliju neke stvari

N1 Info 11.09.2022
Meč između Voždovca i Radničkog iz Niša igra se u ponedeljak od 18 časova. Trener Radničkog iz Niša Nenad Lalatović rekao je da bi za njegovu ekipu pozitivan rezultat bio da ostanu neporaženi protiv Voždovca. „Kad se sve sabere i oduzme… »
Novi "debi" lalatovića u radničkom: "Voždovac ima jednu prednost, gledao sam ih"

Novi "debi" lalatovića u radničkom: "Voždovac ima jednu prednost, gledao sam ih"

Večernje novosti 11.09.2022
FUDBALERI Radničkog u ponedeljak od 18 sati gostuju Voždovcu u 11. kolu Mocart bet Superlige Srbije. FOTO: A.Ilić Nenad Lalatović će sa klupe predvoditi niški tim u jednoj takmičarskoj utakmici prvi put posle proleća 2019. godine. –Gledao sam… »
Lalatović: Objasnio sam Papunašviliju neke stvari

Lalatović: Objasnio sam Papunašviliju neke stvari

Sport klub 11.09.2022
Meč između Voždovca i Radničkog iz Niša igra se u ponedeljak od 18 časova. Trener Radničkog iz Niša Nenad Lalatović rekao je da bi za njegovu ekipu pozitivan rezultat bio da ostanu neporaženi protiv Voždovca. „Kad se sve sabere i oduzme… »
Dobrodošao nazad u Super ligu! Lalat odmah briljirao izjavom: "Dovešću ja njega u red!"

Dobrodošao nazad u Super ligu! Lalat odmah briljirao izjavom: "Dovešću ja njega u red!"

Sportske.net 11.09.2022
Prva konferencija za novinare Nenada Lalatovića pred utakmicu, Nišlije gostuju Voždovcu, a srpski stručnjak smatra da može da se izvuče pozitivan rezultat. "Došao sam u Radnički, klub u kom sa proveo prelepih godinu dana i velika mi je želja da… »

Vesti dana »