Povezane vesti

Izgradnjom klinike za kardiohirurgiju Republika Srpska pokazala sposobnost

Izgradnjom klinike za kardiohirurgiju Republika Srpska pokazala sposobnost

Politika 11.09.2022
BANjALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je danas da je otvaranje Klinike za kardiohirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra (UKC) Republike Srpske u Banjaluci dokaz da vlast RS može da vodi složen i zahtevan projekat i najavio… »
Dodik: Izgradnjom klinike Republika Srpska pokazala sposobnost da vodi složen i zahtevan projekat

Dodik: Izgradnjom klinike Republika Srpska pokazala sposobnost da vodi složen i zahtevan projekat

Euronews 11.09.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je danas da je otvaranje Klinike za kardiohirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra (UKC) Republike Srpske u Banjaluci dokaz da vlast Republike Srpske može da vodi složen i zahtevan projekat i… »
Otvorena prva Klinika za kardiohirurgiju u Republici Srpskoj

Otvorena prva Klinika za kardiohirurgiju u Republici Srpskoj

RTV 11.09.2022
BANJALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je danas da je otvaranje Klinike za kardiohirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra (UKC) Republike Srpske u Banjaluci dokaz da vlast RS može da vodi složen i zahtevan projekat i najavio… »
Snažna poruka Dodika: Izgradnjom klinike Republika Srpska pokazala sposobnost

Snažna poruka Dodika: Izgradnjom klinike Republika Srpska pokazala sposobnost

Večernje novosti 11.09.2022
SRPSKI član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je danas da je otvaranje Klinike za kardiohirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra (UKC) Republike Srpske u Banjaluci dokaz da vlast RS može da vodi složen i zahtevan projekat i najavio da će biti… »
"Hvala im za moj novi život" Dodik poručio da se sam uverio koliko predano rade ljudi u UKC RS

"Hvala im za moj novi život" Dodik poručio da se sam uverio koliko predano rade ljudi u UKC RS

Blic 11.09.2022
Na ceremoniji svečanog otvaranja kardiohirurgije u UKC RS u Banjaluci prisustvovao je i Milorad Dodik, srpski član Predsedništva BiH. Dodik je rekao da se sam uverio koliko predano rade ljudi u UKC RS i zahvalio im se za “svoj novi život”, prenosi… »

Vesti dana »