Povezane vesti

"Daj mi pare, ubiću te!": Maloletnica pod dejstvom narkotika pretukla medicinsku sestru u Nišu

"Daj mi pare, ubiću te!": Maloletnica pod dejstvom narkotika pretukla medicinsku sestru u Nišu

Telegraf 12.09.2022
J.P.N. je zadobila brojne povrede koje su okarakterisane kao lake, ali je doživela ozbiljnu traumu zbog čega je zatražila pomoć neuropsihijatra. Nišlijka J.P.N. (37), medicinska sestra u Dispanzeru Mašinske industrije, brutalno je pretučena… »
Žena je uplakana ležala na zemlji dok ju je devojka šutirala i tražila pare: Nišlija spasio medicinsku sestru od…

Žena je uplakana ležala na zemlji dok ju je devojka šutirala i tražila pare: Nišlija spasio medicinsku sestru od…

Kurir 12.09.2022
Pripadnik Vojske Srbije, M. K. (31) spasio je 8. septembra oko šest sati ujutru medicinsku sestru J. P. N. (37) koju je iz čista mira napala i tukla maloletna narkomanka (16). Mučan incident dogodio se u Ulici Milojka Lešjanina u blizini stare i… »
"Da nije stao vozač, koji me je spasao, ona bi me: Ubila!" Ispovest medicinske sestre koju je na ulici pretukla tinejdžerka…

"Da nije stao vozač, koji me je spasao, ona bi me: Ubila!" Ispovest medicinske sestre koju je na ulici pretukla tinejdžerka…

Blic 12.09.2022
“U velikom sam šoku. Noćas nisam mogla da spavam. Ja se plašim za svoju bezbednost, za bezbednost svog deteta koje ima 17 godina, za bezbednost supruga, porodice“. Ovim rečima za „Blic“ počinje ispovest medicinska sestra J.P.N. (37) iz Niša… »
Omamljena maloletnica pretukla medicinsku sestru u Nišu, nije se smirila ni u policiji

Omamljena maloletnica pretukla medicinsku sestru u Nišu, nije se smirila ni u policiji

Luftika 12.09.2022
Nišlijka J.P.N. (37), medicinska sestra u Dispanzeru Mašinske industrije, brutalno je pretučena pre nekoliko dana prilikom pokušaja pljačke i to dok je išla na posao, prenose mediji. Nju je napala šesnaestogodišnja devojka, očito pod dejstvom… »
Čupala me za kosu, udarala iz sve snage, potpuno van sebe: Prve slike medicinske sestre iz Niša koju je napala tinejdžerka…

Čupala me za kosu, udarala iz sve snage, potpuno van sebe: Prve slike medicinske sestre iz Niša koju je napala tinejdžerka…

Kurir 12.09.2022
- Daj pare brzo, daj pare, ubiću te - vikala je krupna devojka koju nisam mogla tako lako da savladam. NIŠ - Medicinsku sestru J.P.N. (37) iz ambulante u Mašinskoj industriji u Nišu, napala je šesnaestogodišnja narkomanka 8. septembra oko 6 sati… »
Užas u Nišu: Drogirana maloletnica pretukla medicinsku sestru

Užas u Nišu: Drogirana maloletnica pretukla medicinsku sestru

Nova 12.09.2022
Nišlijka J.P.N. (37), medicinska sestra u Dispanzeru Mašinske industrije, brutalno je pretučena prilikom pokušaja pljačke i to dok je išla na posao. Nju je napala šesnaestogodišnja devojka koja je bila pod dejstvom narkotika, te je nemilosrdno… »

Vesti dana »