Povezane vesti

Usmrtio uličnog svirača zbog 390 dinara: Počelo suđenje za ubistvo Blekija

Usmrtio uličnog svirača zbog 390 dinara: Počelo suđenje za ubistvo Blekija

Nova 12.09.2022
U novosadskom Višem sudu počelo je suđenje osumnjičenom Žarku Riđičkiom (21) za krivično delo teško ubistvo na svirep način nad uličnim sviračem Kristijanom Kostićem zvanog Bleki (61) iz Novog Sada. „Ostajem pri onome što sam ranije rekao… »
Okrivljeni za ubistvo Blekija kaže da je bio pijan i da nije mogao da se zaustavi

Okrivljeni za ubistvo Blekija kaže da je bio pijan i da nije mogao da se zaustavi

Dnevnik 12.09.2022
Žarku Riđičkom (20) iz Žablja, okrivljenom za svirepo ubistvo počinjeno prebijanjem do smrti početkom februara ove godine u širem centru Novog Sada, meštanina, uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija, juče je počelo i završeno suđenje… »
Ubica lagao na sudu! Izjavio da je Blekija hteo da oživi kad je video krv iz usta Snimak ipak otkriva: Sve vreme ga krvnički…

Ubica lagao na sudu! Izjavio da je Blekija hteo da oživi kad je video krv iz usta Snimak ipak otkriva: Sve vreme ga krvnički…

Kurir 12.09.2022
Ubio ga zbog 390 dinara, pa dok je ležao polumrtav, urinirao po licu! NOVI SAD - U novosadskom Višem sudu počelo je suđenje osumnjičenom Žarku Riđičkom (21) iz Žablja, za krivično delo teško ubistva uličnog svirača Kristijana Kostića zvanog… »
Sledeće nedelje presuda za ubistvo Blekija: Traži se 20 godina robije za ubicu

Sledeće nedelje presuda za ubistvo Blekija: Traži se 20 godina robije za ubicu

Radio 021 12.09.2022
Presuda dvadesetjednogodišnjem Ž. R. iz Žablja, optuženom za ubistvo uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija, biće izrečena narednog ponedeljka, 19. septembra. Odluka će biti saopštena nakon samo nekoliko sati suđenja, s obzirom na to da je… »
"Ne sećam se da sam urinirao po pokojniku": Tukao ga do smrti zbog 390 dinara: Ubica čuvenog Blekija izneo sramnu odbranu na…

"Ne sećam se da sam urinirao po pokojniku": Tukao ga do smrti zbog 390 dinara: Ubica čuvenog Blekija izneo sramnu odbranu na…

Blic 12.09.2022
U Višem sudu u Novom Sadu počelo je suđenje osumnjičenom Žarku Riđičkiom (21) za krivično delo teško ubistvo na svirep način uličnog svirača Kristijana Kostića zvanog Bleki (61) iz Novog Sada. - Ostajem pri onome što sam ranije rekao. Jedino… »
Počinje suđenje osumnjičenom za ubistvo uličnog svirača u Novom Sadu

Počinje suđenje osumnjičenom za ubistvo uličnog svirača u Novom Sadu

Blic 11.09.2022
U Višem sudu u Novom Sadu u ponedeljak 12. septembra počinje suđenje Žarku R. (21) iz Žablja, povodom optužbi da je rano ujutru 9. februara u centru Novog Sada na smrt pretukao uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija (61). Optuženi se tereti… »

Vesti dana »