Povezane vesti

Uskoro presuda za Blekijevo ubistvo u Novom Sadu

Uskoro presuda za Blekijevo ubistvo u Novom Sadu

RTV 12.09.2022
NOVI SAD - Presuda Ž. R, optuženom za teško ubistvo Kristijana Kostića – Blekija, koje se desilo u februaru, biće izrečena u ponedeljak, 19. septembra, rečeno je nakon glavnog pretresa u Višem sudu u Novom Sadu. Tok glavnog pretresa, advokatica… »
U ponedeljak presuda Blekijevom ubici, traži se 20 godina robije

U ponedeljak presuda Blekijevom ubici, traži se 20 godina robije

Luftika 12.09.2022
Presuda dvadesetjednogodišnjem Ž. R. iz Žablja, optuženom za ubistvo uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija, biće izrečena narednog ponedeljka, 19. septembra. Odluka će biti saopštena nakon samo nekoliko sati suđenja, s obzirom na to da je… »
"Ne sećam se da sam urinirao po pokojniku": Tukao ga do smrti zbog 390 dinara: Ubica čuvenog Blekija izneo sramnu odbranu na…

"Ne sećam se da sam urinirao po pokojniku": Tukao ga do smrti zbog 390 dinara: Ubica čuvenog Blekija izneo sramnu odbranu na…

Blic 12.09.2022
U Višem sudu u Novom Sadu počelo je suđenje osumnjičenom Žarku Riđičkiom (21) za krivično delo teško ubistvo na svirep način uličnog svirača Kristijana Kostića zvanog Bleki (61) iz Novog Sada. - Ostajem pri onome što sam ranije rekao. Jedino… »
Tukao svirača Blekija do smrti i urnirao po njemu, pa izneo sramnu odbranu: "Video sam da mu curi krv iz usta"

Tukao svirača Blekija do smrti i urnirao po njemu, pa izneo sramnu odbranu: "Video sam da mu curi krv iz usta"

Telegraf 12.09.2022
"Ne znam zašto sam počeo sam da ga udaram, sve dok nisam video da mu ide krv iz usta" U Višem sudu u Novom Sadu počelo je suđenje osumnjičenom Žarku Riđičkiom (21) za krivično delo teško ubistvo na svirep način uličnog svirača Kristijana… »
Počinje suđenje osumnjičenom za ubistvo uličnog svirača u Novom Sadu

Počinje suđenje osumnjičenom za ubistvo uličnog svirača u Novom Sadu

Blic 11.09.2022
U Višem sudu u Novom Sadu u ponedeljak 12. septembra počinje suđenje Žarku R. (21) iz Žablja, povodom optužbi da je rano ujutru 9. februara u centru Novog Sada na smrt pretukao uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija (61). Optuženi se tereti… »

Vesti dana »