Povezane vesti

„Živim sa Igorom Jurićem“: Milena Popović progovorila o svojoj romansi

„Živim sa Igorom Jurićem“: Milena Popović progovorila o svojoj romansi

Nova 12.09.2022
O vezi Milene Popović i Igora Jurića u poslednje vreme puno se govorilo. Veza nevenčane supruge pokojnog Olivera Ivanovića, Milene Popović i Igora Jurića privlači veliku pažnju javnosti. Njihova romansa izazvala je burne reakcije ovog leta, a… »
"Mi živimo zajedno i volimo se": Milena Popović o Igoru Juriću i uvredama: "Fotku sa njim sam skinula zbog dece"

"Mi živimo zajedno i volimo se": Milena Popović o Igoru Juriću i uvredama: "Fotku sa njim sam skinula zbog dece"

Blic 12.09.2022
Njene fotografije na „Instagramu“ ovog leta izazvale su buru u javnosti, prouzrokovale salvu uvreda i podeljenih mišljenja o tome može li nakon tragične smrti supruga ponovo da voli i živi punim plućima. Ovim povodom danas je u emisiji „Kec na… »
Prvi intervju Milene Popović nakon skandala! Progovorila o Igoru Juriću, Kosovu i zašto je skinula sliku sa Instagrama

Prvi intervju Milene Popović nakon skandala! Progovorila o Igoru Juriću, Kosovu i zašto je skinula sliku sa Instagrama

Mondo 12.09.2022
Udovica Olivera Ivanovića, Milena Popović prvi put se oglasila u medijima nakon vesti da je srećno zalljubljena u Igora Jurića i zajedničke fotografije koja je osvanula na Instargamu. Udovica Olivera Ivanovića, Milena Popović prvi put se oglasila u… »

Vesti dana »