Povezane vesti

Dragić završio učešće na Evrobasketu, povredio se i Dončić

Dragić završio učešće na Evrobasketu, povredio se i Dončić

Politika 12.09.2022
Slovenija, jedan od najvećih favorita za osvajanje zlatne medalje na Evropskom prvenstvu u košarci, neće moći da računa u nastavku takmičenja na Zorana Dragića. Selektor šampiona Evrope Aleksandar Sekulić potvrdio je da će iskusni košarkaš… »
"Iznenadio me poraz Srbije": Selektor Slovenije o "orlovima", dotakao se i Igora Kokoškova

"Iznenadio me poraz Srbije": Selektor Slovenije o "orlovima", dotakao se i Igora Kokoškova

Večernje novosti 12.09.2022
KOŠARKAŠI Slovenije takmičenje na Evropskom prvenstvu nastavljaju utakmicom sa Poljskom, a selektor "zmajčeka" Aleksandar Sekulić govorio je raznim temama. FOTO: FIBA.Basketball Trener aktuelnog šampiona Evrope je tokom razogovra sa srpskim medijima… »
Selektor Slovenije: Nažalost, Srbija je izgubila! Evo šta je razlog za to

Selektor Slovenije: Nažalost, Srbija je izgubila! Evo šta je razlog za to

Kurir 12.09.2022
Selektor Slovenije, Aleksandar Sekulić govorio je o stanju u svom timu pred odlučujuće mečeve, ali i eliminaciji Srbije od Italije. Za početak neuspeh naše reprezentacije... - Nažalost Srbija je izgubila, ekipa koja je za mene pored Grčke veliki… »
Slovenija bez Dragića, šta je sa Dončićem?

Slovenija bez Dragića, šta je sa Dončićem?

Sportske.net 12.09.2022
Slovenija u sredu od 20:30 igra svoj četvrtfinalni duel Evropskog prvenstva u košarci i to protiv Poljske, a definitivno je da će biti oslabljena. U pitanju je Zoran Dragić, on će pauzirati minimum dva meseca. Kvadriceps je povredio, što je selektor… »

Vesti dana »