Povezane vesti

Incident u Zalužanima: Mladi policajac se ranio dok je čistio oružje, zbrinut u bolnici

Incident u Zalužanima: Mladi policajac se ranio dok je čistio oružje, zbrinut u bolnici

Kurir 13.09.2022
Dvadesetdvogodišnji policajac ranio se dok je čistio oružje u Centru za obuku policije MUP Republike Srpske u Zalužanima. Iz PU Banjaluka je saopšteno da su juče postupili po prijavi, da je krugu Centra za obuku Ministarstva unutrašnjih poslova… »
"Policajac se sam ranio nakon obuke": Oglasio se MUP Srpske o incidentu u Zalužanima

"Policajac se sam ranio nakon obuke": Oglasio se MUP Srpske o incidentu u Zalužanima

Blic 13.09.2022
U Centru za obuku Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske juče se policajac sam ranio, potvrđeno je u PU Banjaluka. Oni su rekli da su juče postupili po prijavi, da je krugu Centra za obuku Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske… »
Mladi policajac se ranio dok je čistio oružje: Incident u Zalužanima

Mladi policajac se ranio dok je čistio oružje: Incident u Zalužanima

Telegraf 13.09.2022
Obavešten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka i u toku je rad po prijavi. Mladi policajac (22) ranio se u ponedeljak dok je čistio oružje u Centru za obuku policije MUP RS u Zalužanima, u Republici Srpskoj. U Policijskoj… »
Incident u Zalužanima: Mladi policajac se ranio dok je čistio oružje

Incident u Zalužanima: Mladi policajac se ranio dok je čistio oružje

Blic 12.09.2022
Dvadesetdvogodišnji policajac ranio se danas dok je čistio oružje u Centru za obuku policije MUP Republike Srpske u Zalužanima. U Policijskoj upravi Banjaluka rekli su da je nadležnoj Policijskoj stanici danas oko 16.05 časova prijavljeno da je u… »

Vesti dana »