Povezane vesti

Poznato na šta i koliko su novca Italijani potrošili – slavili ispadanje Srbije

Poznato na šta i koliko su novca Italijani potrošili – slavili ispadanje Srbije

Nova 13.09.2022
Selektor Italije Đanmarko Poceko imao je šou za vreme i posle meča sa Srbijom, a igrače je za pobedu častio davanjem svoje platne kartice. Košarkaši Italije su eliminisali Srbiju sa Evrobasketa u osmini finala i to su znali da proslave. Poceko je… »
Velika ispovest Poceka: Zašto sam grlio srpske igrače i šta sam im rekao

Velika ispovest Poceka: Zašto sam grlio srpske igrače i šta sam im rekao

Nova 13.09.2022
Dva dana kasnije deluje da je još teže što je Srbiju sa Evrobasketa izbacila baš Italija predvođena selektorom Đanmarkom Pocekom. Harizmatični stručnjak je pred meč četvrtfinala sa Francuskom (sreda, 17.15) otvorio dušu. U svom stilu je govorio… »
Samo je falilo pivo i da dignem noge na sto! Poceko otkrio kako je pobedio Srbiju: Plakao, grlio Pešića i Danilovića...

Samo je falilo pivo i da dignem noge na sto! Poceko otkrio kako je pobedio Srbiju: Plakao, grlio Pešića i Danilovića...

Mondo 13.09.2022
Đanmarko Poceko je prava zvezda ovog Eurobasketa - a evo kako je pobedio Srbiju! Od izveštača MONDA sa Eurobasketa Nikole Lalovića. Đanmarko Poceko je prava zvezda ovog Eurobasketa - a evo kako je pobedio Srbiju! Od izveštača MONDA sa Eurobasketa… »
U Italiji sam klovn, a u Srbiji bih bio bog! Poceko propričao srpski, pa otkrio šta je rekao srpskim igračima posle meča

U Italiji sam klovn, a u Srbiji bih bio bog! Poceko propričao srpski, pa otkrio šta je rekao srpskim igračima posle meča

Mondo 13.09.2022
Euforični selektor Italije je na konferenciji za štampu pričao o mnogim temama, između ostalog i o tome šta je rekao igračima Srbije nakon što ih je pobedio. Od izveštača MONDA sa Eurobasketa Nikole Lalovića. Euforični selektor Italije je na… »
Ovako su italijani slavili pobedu protiv Srbije: Poceko dao karticu igračima, a Spisu nam je otkrio šta se onda desilo!

Ovako su italijani slavili pobedu protiv Srbije: Poceko dao karticu igračima, a Spisu nam je otkrio šta se onda desilo!

Mondo 13.09.2022
Selektor Đanmarko Poceko je dao svoju karticu igračima, a evo kako su oni proslavili uspeh. Od izveštača MONDA sa Eurobasketa Nikole Lalovića. Selektor Đanmarko Poceko je dao svoju karticu igračima, a evo kako su oni proslavili uspeh. Od… »

Vesti dana »