Povezane vesti

Aktivisti sa Šodroša zatekli kamion kako izliva višak betona u šumu, danas ga uklonili

Aktivisti sa Šodroša zatekli kamion kako izliva višak betona u šumu, danas ga uklonili

NoviSad.com 13.09.2022
Novi Sad - Kamperi Šodroš Survivor kampa saopštili su da su juče (u ponedeljak) oko 17 sati zatekli kamion firme Karin komerc sa mikserom za beton prekoputa Brogodradilišta na Šodrošu, dok je izlivao višak betona u šumu autohtonih i zaštićenih… »
Novosadska kompanija nakon frke u javnosti uklonila beton izliven u šumi (VIDEO)

Novosadska kompanija nakon frke u javnosti uklonila beton izliven u šumi (VIDEO)

Luftika 13.09.2022
Mehanizacija Karin komerca, nakon alarmiranja javnosti, izašla je na teren da ukloni beton koji su kamperi ove firme juče izlili u šumu na Šodrošu. Ovo su saopštili aktivisti Šodroš Survivor kampa koji su objavili i snimak uklanjanja. Kako navode… »
Aktivisti: Karin komerc izlio višak betona u šumu na Šodrošu (VIDEO)

Aktivisti: Karin komerc izlio višak betona u šumu na Šodrošu (VIDEO)

Moj Novi Sad 13.09.2022
U ponedeljak oko 17 časova, kamperi Šodroš Survivor Kampa zatekli su kamion Karin komerca sa mikserom za beton prekoputa Brodogradilišta na Šodrošu dok je izlivao višak betona u šumu autohtonih i zaštićenih belih i crnih topola u delu gde se pre… »
Dobro jutro, Novosađani, sećate li se Rambove pesme?

Dobro jutro, Novosađani, sećate li se Rambove pesme?

Moj Novi Sad 13.09.2022
"Da se pitam ja bih betonir'o travu i ofarb'o tamno braon svaku vodu plavu..." Tekst pesme Ramba Amadeusa je u vreme kad je nastao možda zvučao i šaljivo, ali polako shvatamo da je bio proročki i da predapokaliptičnu atmosferu iz spota sve više… »
Kamion Karin komerca izlio višak betona u šumu na Šodrošu (VIDEO)

Kamion Karin komerca izlio višak betona u šumu na Šodrošu (VIDEO)

Luftika 13.09.2022
Kamion Karin komerca sa mikserom za beton, preko puta Brodogradilišta na Šodrošu, izlio je u ponedeljak oko 17 časova višak betona u šumu autohtonih i zaštićenih belih i crnih topola, u delu gde se pre tačno tri meseca dogodila nezakonita seča… »

Vesti dana »