Povezane vesti

Marija Šerifović surova: Ja više nemam živaca za ovaj narod

Marija Šerifović surova: Ja više nemam živaca za ovaj narod

Nova 13.09.2022
Pevačica se osvrnula na mlade kolege sa kojima sarađuje u "Zvezdama Granda". Marija Šerifović je na svom Instagram profilu podelila snimak na kome govori o trendovima u društvu. „Shvatila sam da nemam više živaca za ovaj narod, svi hoće da se… »
"Niko nema mozga, samo gubim vreme": Marija Šerifović udarila na Zvezde Granda: "Nemaju ni dinara!"

"Niko nema mozga, samo gubim vreme": Marija Šerifović udarila na Zvezde Granda: "Nemaju ni dinara!"

Blic 13.09.2022
Nakon što je pre nekoliko meseci rastužila mnogobrojnu publiku odustajanjem od snimanja vlogova, Marija Šerifović rešila je da im jedno veče ulepša i oglasila se putem svog Instagram profila. Kako je već nekoliko dana vezana za krevet zbog… »
"Niko nema mozga, nemam više živaca za ovaj narod!" Marija Šerifović javno vređa takmičare iz Zvezda Granda, surova!

"Niko nema mozga, nemam više živaca za ovaj narod!" Marija Šerifović javno vređa takmičare iz Zvezda Granda, surova!

Kurir 13.09.2022
Pevačica Marija Šerifović obratila se svojim fanovima putem Instagrama, gde je odgovarala na razna pitanja. - Shvatila sam da nemam više živaca za ovaj narod, svi hoće da se vidi što više, što bolje, hoće da sve pršti na sve strane, a niko… »

Vesti dana »