Povezane vesti

Neverovatno: Predsednik Vučić se nije mrdnuo iz skupštinske sale deset sati i 19 minuta, ravno!

Neverovatno: Predsednik Vučić se nije mrdnuo iz skupštinske sale deset sati i 19 minuta, ravno!

Srbija danas 13.09.2022
Sednica je trajala 10 sati i 19 minuta, a predsednik nijednom nije izašao iz skupštinske sale. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić 10 sati i 19 minuta je u Narodnoj skupštini obrazlagao svoj izveštaj o pregovaračkom procesu između Beograda i… »
Istorijske poruke predsednika Vučića: "Zakleo sam se nad Ustavom Srbije da nećemo priznati Kosovo" (video)

Istorijske poruke predsednika Vučića: "Zakleo sam se nad Ustavom Srbije da nećemo priznati Kosovo" (video)

Srbija danas 13.09.2022
Predsednik Srbije je Izveštaj o pregovaračkom procesu sa privremenim institucijama samouprave u Prištini predstavio na posebnoj sednici. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje posebnoj sednici Skupštine Srbije o Kosovu i Metohiji, a na… »
"Nikada nećemo priznati nezavisnost Kosova" Vučić poslao snažnu poruku: Zakleo sam se nad Ustavom - nema priznanja

"Nikada nećemo priznati nezavisnost Kosova" Vučić poslao snažnu poruku: Zakleo sam se nad Ustavom - nema priznanja

Srbija danas 13.09.2022
Predsednik Aleksandar Vučić poručio je danas u parlamentu da Srbija neće ni posredno ni neposredno priznati jednostrano proglašenu nezavisnost naše južne srpske pokrajine. - Niti će odustati od svoje legitimne borbe za svoje državne i nacionalne… »
"Odgovorna politika ne može da počiva na mitovima" Vučić: Pred nama je teška borba za opstanak

"Odgovorna politika ne može da počiva na mitovima" Vučić: Pred nama je teška borba za opstanak

Srbija danas 13.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas, na prvoj posebnoj sednici Narodne skupštine Srbije, da odgovorna i realna politika ne može da počiva na mitovima i fantazmagorijama, te da na KiM treba da pronađemo život - život za Srbe i… »
Srbijo šta si doživela! Skandal na početku sednice Narodne skupštine - posvađali se ko će da sedi u prvom redu (foto)

Srbijo šta si doživela! Skandal na početku sednice Narodne skupštine - posvađali se ko će da sedi u prvom redu (foto)

Srbija danas 13.09.2022
Poslanici Skupštine Srbije razmatraće danas, na posebnoj sednici parlamenta, Izveštaj o pregovaračkom procesu sa Privremenim institucijama samouprave u Prištini od 15. juna 2021. godine do 1. septembra 2022. godine. Pre početka sednice Narodne… »

Vesti dana »