Povezane vesti

Imao sam sreće što Đoković nije igrao: Alkaraz priznao ono što je svima bilo očigledno!

Imao sam sreće što Đoković nije igrao: Alkaraz priznao ono što je svima bilo očigledno!

Hot sport 13.09.2022
Zasluženo je osvojio US open. Mladi španski teniser Karlos Alkaraz novi je šampion US opena, a uz to, preuzeće i prvu poziciju na ATP listi. On je po osvajanju turnira u Americi priznao da bi sve bilo znatno drugačije da je Đoković igrao na US… »
Imao sam sreću da Novak nije bio tu! Novi najbolji teniser sveta zna koga je najteže dobiti: "Nazovite to kako hoćete"

Imao sam sreću da Novak nije bio tu! Novi najbolji teniser sveta zna koga je najteže dobiti: "Nazovite to kako hoćete"

Mondo 13.09.2022
Karlos Alkaraz, osvajač US Opena i novi "Broj jedan" svetskog tenisa, govorio o Novaku Đokoviću posle podizanja titule na grend slemu u Njujorku, Karlos Alkaraz, osvajač US Opena i novi "Broj jedan" svetskog tenisa, govorio o Novaku Đokoviću posle… »
Koliko ameri mrze Đokovića: Novak im pisao, oni mu nisu ni odgovorili

Koliko ameri mrze Đokovića: Novak im pisao, oni mu nisu ni odgovorili

Večernje novosti 13.09.2022
NAJBOLJEM srpskom teniseru Novaku Đokoviću zabranjeno je ove godine da se bori za dve grend slem titule na terenu. Posle celog onog skandala u Australiji i deportacije, nije učestvovao ni na ovogodišnjem Ju-Es openu iz istih razloga - odbijanja da se… »

Vesti dana »