Povezane vesti

Poceko o isključenju: Prijatelj i ja, samo je falilo pivo i da dignem noge

Poceko o isključenju: Prijatelj i ja, samo je falilo pivo i da dignem noge

Nova 13.09.2022
Selektor košarkaša Italije Đanmarko Poceko je pred četvrtfinale Evrobasketa sa Francuskom (sreda, 17.15) otvorio dušu. Poceko je otkrio zašto je grlio srpske košarkaše posle debakla i kako je probao da ih uteši. Pričao je i koliko su njegovi… »
Hit priča: „Žena me nije zvala za karticu, a dao sam im i pogrešan pin“

Hit priča: „Žena me nije zvala za karticu, a dao sam im i pogrešan pin“

Nova 13.09.2022
Mnogo se pričalo o gestu Đanmarka Poceka da košarkaše Italije počasti svojom platnom karticom posle pobede nad Srbijom, a selektor "azura" objasnio je koliko je u "minusu". Srbija je završila učešće na Evrobasketu u osmini finala, Italija u… »
Azuri u provodu na selektorov račun: Potrošili su 700 evra, dobro je dok supruga ne nazove!

Azuri u provodu na selektorov račun: Potrošili su 700 evra, dobro je dok supruga ne nazove!

Kurir 13.09.2022
Selektor Italije Đanmarko Poceko zrači energijom kakva se retko viđa u današnjoj košarci. Poceko je motivisao svoje igrače da ostvare najveću pobedu tokom dosadašnjeg Evrobasketa i sada se Italijani spremaju za četvrtfinalni susret sa Francuzima… »
U Italiji sam klovn, a u Srbiji bih bio bog Poceko ponovo napravio šou, pa otkrio šta je rekao srpskim igračima posle…

U Italiji sam klovn, a u Srbiji bih bio bog Poceko ponovo napravio šou, pa otkrio šta je rekao srpskim igračima posle…

Alo 13.09.2022
"Ludi" Italijan. Košarkaši Italije ponovo su bili kobni po Srbiju, pošto su slavili u osmini finala Evrobasketa, a selektor "azura" Đanmarko Poceko je napravio pravi šou posle meča kada se bacao u zagrljaj Janisu Adetokumbu i tešio srpske igrače… »
Selektor Italije pričao srpski, pa poručio: U Italiji sam klovn, u Srbiji bih bio bog!

Selektor Italije pričao srpski, pa poručio: U Italiji sam klovn, u Srbiji bih bio bog!

Kurir 13.09.2022
Selektor Italije Đanmarko Poceko napravio je sjajan gest posle utakmice sa Srbijom na Evrobasketu. Italija je izbacila Orlove, a Poceko je zatim prišao svakom košarkašu i pozdravio se sa njim. View this post on Instagram A post shared by Klinika… »

Vesti dana »