Povezane vesti

Aleksić: Vučićeve laži o Kosovu pale u vodu, zato je vređao opozicione poslanike

Aleksić: Vučićeve laži o Kosovu pale u vodu, zato je vređao opozicione poslanike

Beta 14.09.2022
Šef poslaničke grupe Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da je sednica Skupštine Srbije o Kosovu pokazala da je "car go" i da su "pale u vodu lažne priče" predsednika Aleksandra Vučića, koji je zbog toga vređao i omalovažavao… »
Aleksić: Vučićeve laži o KiM pale u vodu, zato je vređao opozicione poslanike

Aleksić: Vučićeve laži o KiM pale u vodu, zato je vređao opozicione poslanike

Nova 14.09.2022
Šef poslaničke grupe Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da je sednica Skupštine Srbije o Kosovu i Metohiji pokazala da je „car go“ i da su „pale u vodu lažne priče“ predsednika Aleksandra Vučića, koji je zbog toga vređao i… »
Cvjetin Milivojević: Dobro što je Vučić prihvatio da pošalje pismo Kini i Rusiji

Cvjetin Milivojević: Dobro što je Vučić prihvatio da pošalje pismo Kini i Rusiji

Telegraf 14.09.2022
Bitna poruka da se niko u skupštini nije javio da je za nezavisnost Kosova - primetio je Milivojević. Politikolog Cvjetin Milivojević ocenjuje kao pozitivno što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prvog dana rasprave o Kosovu i Metohiji u… »
Vučić nasmejao i sam sebe: Moja argumentacija je ubitačna i superiorna

Vučić nasmejao i sam sebe: Moja argumentacija je ubitačna i superiorna

Danas 13.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nasmejao je poslanike ali i sam sebe danas na Posebnoj sednici Skupštine o Kosovu, replicirajući opozicionom poslaniku Miroslavu Aleksiću. On je naime, nakon žestoke polemike da poslanikom Narodne stranke… »
Vučić prihvatio predlog Narodne stranke, poslaće pisma Putinu i Si Đinpingu

Vučić prihvatio predlog Narodne stranke, poslaće pisma Putinu i Si Đinpingu

Danas 13.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je na posebnoj senici Skupštine Srbije o Kosovu da će poslati pismo predsednicima Rusije i Kine da stave veto na prijem Kosova u UN, a što je tražila Narodna stranka. Vučić je tokom skupštinske rasprave… »
Milan Radoičić sa skupštinske galerije posmatrao sednicu: Miroslav Aleksić kaže da on maltretira Srbe na KiM

Milan Radoičić sa skupštinske galerije posmatrao sednicu: Miroslav Aleksić kaže da on maltretira Srbe na KiM

Danas 13.09.2022
Miroslav Aleksić, šef poslaničke grupe Narodne stranke, rekao je da je posebna sednica o Kosovu u Skupštini nije ispunila svrhu i da građanima nakon nje neće biti bolje. On se osvrnuo na ljude iz Srpsle liste, posebno na Milana Radoičića, za kojeg… »

Vesti dana »