Povezane vesti

Vučić: Ne znam kako da rešimo problem Kosova, kada sam izašao s nečim realističnim, zgazila me Srbija

Vučić: Ne znam kako da rešimo problem Kosova, kada sam izašao s nečim realističnim, zgazila me Srbija

RTV 14.09.2022
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić ponovio je večeras da, dok je on predsednik, Srbija neće priznati tzv. Kosovo, niti će ono ući u Ujedinjene nacije, i da to može da obeća. Vučić je, pri završetku skupštinske rasprave o KiM, rekao da ga je… »
Danas nastavak sednice: Vučić pozvao sve opozicione poslaničke grupe da usvoje izveštaj o Kosovu

Danas nastavak sednice: Vučić pozvao sve opozicione poslaničke grupe da usvoje izveštaj o Kosovu

Radio 021 14.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je sve opozicione poslaničke grupe da još jednom razmotre izveštaj Vlade o stanju na Kosovu i da ga podrže. Kako je dodao, "sujeta ne treba da bude važnija od državnih i nacionalnih interesa". Vučić je… »
Narodni poslanici danas nastavljaju raspravu o Kosovu i Metohiji

Narodni poslanici danas nastavljaju raspravu o Kosovu i Metohiji

RTS 14.09.2022
Poslanici Skupštine Srbije nastavljaju od 10 časova raspravu o Izveštaju o pregovorima sa institucijama samouprave u Prištini, koji je juče predstavio predsednik Aleksandar Vučić. Posebna sednica Parlamenta, na kojoj poslanici razmatraju Izveštaj… »
Prvi dan skupštinske rasprave o Kosovu završen posle deset sati: Nastavak sutra, Vučić očekivao da će svi glasati za…

Prvi dan skupštinske rasprave o Kosovu završen posle deset sati: Nastavak sutra, Vučić očekivao da će svi glasati za…

Danas 14.09.2022
Prvi dan Posebne sednice Skupštine Srbije na kojem je predsednik Srbije Aleksandar Vučić „branio“ izveštaj vlade o pregovorima sa Prištinom u periodu od 15. juna 2021. do 1. septembra 2022. završen je večaras oko 20 sati, posle deset sati… »
Maratonska sednica skupštine: Vučić 10 sati odgovara na poslanička pitanja

Maratonska sednica skupštine: Vučić 10 sati odgovara na poslanička pitanja

Blic 13.09.2022
Skupštinska rasprava na kojoj se razmatra Izveštaj o pregovaračkom procesu s Prištinom ušla je u 10. sat bez pauze, a predsednik Srbije Aleksandar Vučić isto toliko odgovara na pitanja opozicije. Vučić je poslanicima poručio da Srbija neće… »

Vesti dana »