Povezane vesti

Grci u novom problemu Ovo može ići Srbiji na ruku

Grci u novom problemu Ovo može ići Srbiji na ruku

Alo 14.09.2022
Nakon debakla Košarkaške reprezentacije Grčke na ovogodišnjem Evrobasketu , slektor Dimitris Itudis najavio nove loše vesti. Reprezentacija Nemačke napravila je novo iznenađenje na Evropskom prvenstvu izbacivši Grčku kao još jednog velikog… »
Itudisu pao mrak na oči posle pitanja na srpskom jeziku: Ko je to video? Ako me nešto pitaš, to znači da sam ja selektor!

Itudisu pao mrak na oči posle pitanja na srpskom jeziku: Ko je to video? Ako me nešto pitaš, to znači da sam ja selektor!

Kurir 14.09.2022
Selektor Grčke Dimitris Itudis bio je besan kao ris nakon eliminacije svog tima sa Evrobasketa. Košarkaška reprezentacija Nemačke plasirala se u polufinale Evropskog prvenstva u Berlinu, pošto je savladala favorizovanu Grčku rezultatom 107:96. Nakon… »
Kako je Janis „nacrtao“ grčki kraj /video/

Kako je Janis „nacrtao“ grčki kraj /video/

Sputnik 14.09.2022
Janis Adetokumbo, grčki reprezentativac, isključen je u četvrtfinalu Evrobasketa protiv Nemačke posle drugog nesportskog faula na pet minuta do kraja, što je označilo i defitivnu pobedu Nemačke. Tokom većeg dela utakmice Nemci su imali prednost… »
Pomračenje Tužan oproštaj od Evrobasketa: Janis nokautirao Nemca pa isključen (video)

Pomračenje Tužan oproštaj od Evrobasketa: Janis nokautirao Nemca pa isključen (video)

Alo 14.09.2022
Grčka je izgubila od Nemačke, a Janis je izgubio živce. Prva zvezda grčke selekcije Janis Adetokumbo neslavno je završio učešće na Evrobasketu. Wow refs just ejected Giannis for an unintentional foul #EuroBasket pic.twitter.com/DIDuWG3MkK — adry… »
Srbi izludeli itudisa Zbog jednog pitanja poznati trener je potpuno pobesneo

Srbi izludeli itudisa Zbog jednog pitanja poznati trener je potpuno pobesneo

Alo 14.09.2022
Nije bilo lako Dimitrisu Itudisu posle poraza Grčke od Nemačke, a uspeo je dodatno da se iznervira posle meča. Slavnom stručnjaku se nije svidelo pitanje jednog našeg novinara. - Treneru, pre par nedelja u Beogradu sve je izgledalo drugačije, Srbija… »
Nesportski! Janis NOKAUTIRAO nemačkog centra, pa isključen sa meča! Neslavan potez za oproštaj od Evrobasketa (video)

Nesportski! Janis NOKAUTIRAO nemačkog centra, pa isključen sa meča! Neslavan potez za oproštaj od Evrobasketa (video)

Kurir 14.09.2022
Košarkaška reprezentacija Nemačke plasirala se u polufinale Evropskog prvenstva, pošto je pobedila selekciju Grčke sa 107:96. Nemačka će se za plasman u finale šampionata Evrope boriti sa Španijom, koja je u prvom četvrtfinalu bila bolja od… »
Ko je to video Grčku i Srbiju u finalu!? Dimitris Itudis pobesneo zbog jednog novinarskog pitanja, podigao glas (video)

Ko je to video Grčku i Srbiju u finalu!? Dimitris Itudis pobesneo zbog jednog novinarskog pitanja, podigao glas (video)

Mondo 14.09.2022
Posle poraza od Nemačke Dimitris Itudis je dugo na srpskom odgovarao na pitanja, a jedno ga je naljutilo! Od izveštača MONDA sa Eurobasketa Nikole Lalovića. Posle poraza od Nemačke Dimitris Itudis je dugo na srpskom odgovarao na pitanja, a jedno ga… »

Vesti dana »