Povezane vesti

Vučić razgovarao sa izaslanikom Vlade Nemačke

Vučić razgovarao sa izaslanikom Vlade Nemačke

Nova 14.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas da specijalnim izaslanikom vlade SR Nemačke za države Zapadnog Balkana Manuelom Saracinom. “U otvorenom razgovoru sa Manuelom Saracinom ponovio sam poziciju Srbije u pogledu svih pitanja na… »
Vučić danas na dva sastanka: Predsednik Srbije sa Saracinom i Zurofom

Vučić danas na dva sastanka: Predsednik Srbije sa Saracinom i Zurofom

Srbija danas 14.09.2022
Sastanci će biti održani u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sa specijalnim izaslanikom Savezne vlade SR Nemačke za države Zapadnog Balkana Manuelom Saracinom u sredu 14… »
Vučić se sastao sa izaslanikom Nemačke za države Zapadnog Balkana

Vučić se sastao sa izaslanikom Nemačke za države Zapadnog Balkana

Telegraf 14.09.2022
Ponovio sam poziciju Srbije u pogledu svih pitanja - naveo je Vučić. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa specijalnim izaslanikom Savezne vlade SR Nemačke za države Zapadnog Balkana Manuelom Saracinom, sa kojim je razgovarao o… »
Vučić sa Sarazinom: Srbija podržava Berlinski proces

Vučić sa Sarazinom: Srbija podržava Berlinski proces

Glas Amerike 14.09.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa specijalnim izaslanikom Nemačke za države Zapadnog Balkana, Manuelom Saracinom, sa kojim je razgovarao o aktuelnoj situaciji u regionu, kao i o mogućnostima za bolju saradnju zemalja Zapadnog… »
Vučić razgovarao sa specijalnim izaslanikom Nemačke za Zapadni Balkan

Vučić razgovarao sa specijalnim izaslanikom Nemačke za Zapadni Balkan

Insajder 14.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i specijalni predstavnik Nemačke za Zapadni Balkan Manuel Saracin razgovarali su danas o aktuelnoj situaciji u regionu, kao i o mogućnostima za dodatno unapređenje međusobnog povezivanja i saradnje zemalja… »
Vučić i Saracin o situaciji u regionu i saradnji zemalja Zapadnog Balkana

Vučić i Saracin o situaciji u regionu i saradnji zemalja Zapadnog Balkana

RTV 14.09.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa specijalnim izaslanikom nemačke Vlade za države Zapadnog Balkana Manuelom Saracinom, sa kojim je razgovarao o aktuelnoj situaciji u regionu, kao i o mogućnostima za dodatno unapređenje… »
Vučić sa Saracinom: Pozicija Srbije je poštovanje međunarodnog prava

Vučić sa Saracinom: Pozicija Srbije je poštovanje međunarodnog prava

Blic 14.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas da specijalnim izaslanikom vlade SR Nemačke za države zapadnog Balkana Manuelom Saracinom. - U otvorenom razgovoru sa Manuelom Saracinom ponovio sam poziciju Srbije u pogledu svih pitanja na… »
Vučić razgovarao sa nemačkim izaslanikom za Zapadni Balkan: Ponovio sam poziciju Srbije u pogledu svih pitanja u regionu

Vučić razgovarao sa nemačkim izaslanikom za Zapadni Balkan: Ponovio sam poziciju Srbije u pogledu svih pitanja u regionu

Euronews 14.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas da specijalnim izaslanikom vlade Nemačke za države zapadnog Balkana Manuelom Saracinom. Kako je naveo, on je ponovio koja je pozicija Srbije kada je reč o trenutno otvorenim pitanjima u regionu… »
Vučić sa zurofom i Saracinom: Ponovio sam poziciju Srbije u pogledu svih pitanja na Zapadnom Balkanu (foto)

Vučić sa zurofom i Saracinom: Ponovio sam poziciju Srbije u pogledu svih pitanja na Zapadnom Balkanu (foto)

Srbija danas 14.09.2022
Sastanci održani u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa specijalnim izaslanikom Savezne vlade SR Nemačke za države Zapadnog Balkana Manuelom Saracinom. - U otvorenom… »

Vesti dana »