Povezane vesti

VIDEO Urnebesno: “Ne dam igračima kreditnu karticu, razvodio sam se tri puta”

VIDEO Urnebesno: “Ne dam igračima kreditnu karticu, razvodio sam se tri puta”

Nova 14.09.2022
Nemačka je napravila jednu od dve najveće senzacije na Evropskom prvenstvu, a nakon toga su se mnogi pitali kako će domaćin da proslavi ovaj uspeh. Selektor Gordon Herbert se pripremio da će u slučaju senzacije morati da odgovori na neugodno… »
Nisu svi selektori isti - Hervert ne da karticu: Razvodio sam se tri puta, neće ti se svideti ograničenje

Nisu svi selektori isti - Hervert ne da karticu: Razvodio sam se tri puta, neće ti se svideti ograničenje

Sportski žurnal 14.09.2022
Šruder tražio kreditnu karticu za proslavu velikog trijumfa, aludirajući na potez Poceka. Đanmarko Poceko je glasan, energičan, brz... Gordon Hervert je tih, autoritativan, na neki način izgleda misteriozno. Ali, obojica selektora, Italije i… »
Nemci tražili karticu od trenera: Igrači dobili negativan odgovor, razlog će sve nasmejati

Nemci tražili karticu od trenera: Igrači dobili negativan odgovor, razlog će sve nasmejati

Večernje novosti 14.09.2022
NEMAČKA je napravila veliki podvig. Ova selekcija pobedila je Grčku (107:96) i plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva u košarci, a sjajno je posle trijumfa bio raspoložen selektor "pancera" Gordon Herbert. FOTO: FIBA.Basketball Iskusni… »
Tri puta sam se razvodio, ne dam igračima kreditnu karticu! Urnebesna izjava selektora Nemačke: Neće ti se dopasti limit…

Tri puta sam se razvodio, ne dam igračima kreditnu karticu! Urnebesna izjava selektora Nemačke: Neće ti se dopasti limit…

Kurir 14.09.2022
Selektor Nemačke Gordon Herbert nasmejao je novinare na konferenciji za medije nakon plasmana u polufinale Evropskog prvenstva. Sjajna Nemačka ostvarila je veliki trijumf pred svojim navijačima, srušila je favorizovanu Grčku (107:96) i zakazala… »

Vesti dana »