Povezane vesti

Itudis poludeo zbog pitanja na srpskom: Ko je to video Srbiju i Grčku u finalu?

Itudis poludeo zbog pitanja na srpskom: Ko je to video Srbiju i Grčku u finalu?

Nova 14.09.2022
Dimitris Itudis, selektor Grčke, bio je izrazito ljut nakon eliminacije sa Evropskog prvenstva. Nemačka je slavila sa 107:94 i plasirala se u polufinale što je jedna od dve velike senzacije Evrobasketa (uz eliminaciju Srbije od Italije sa 94:86)… »
Itudisu se nije svidelo pitanje srpskog novinara: Ko je to video Srbiju i Grčku u finalu – ja nisam! (video)

Itudisu se nije svidelo pitanje srpskog novinara: Ko je to video Srbiju i Grčku u finalu – ja nisam! (video)

Hot sport 14.09.2022
Naravno da je bio nervozan zbog poraza. Košarkaši Grčke poklekli su u četvrtfinalu Evrobasketa, u duelu sa fantastičnom selekcijom Nemačke, koja deluje da je imala možda i najbolje šutersko veče u istoriji. Sigurno da je toga svestan i selektor… »
"Ko je video Srbiju i nas u finalu, ko je to video?" Selektor Grčke nakon ispadanja sa Evrobasketa - govorio i o "orlovima"

"Ko je video Srbiju i nas u finalu, ko je to video?" Selektor Grčke nakon ispadanja sa Evrobasketa - govorio i o "orlovima"

Večernje novosti 14.09.2022
KO je video nas i Srbiju u finalu, ko je to video? Ja nisam to prognozirao. Ja to nisam video, rekao je selektor Grčke Dimitris Itudis srpskim medijima, nakon ispadanja njegove reprezentacije sa Evropskog prvenstva. Foto: N.Paraušić Grci su u… »

Vesti dana »