Povezane vesti

Mirka Vasiljević: “Videćemo šta će se promeniti između Vujadina i mene”

Mirka Vasiljević: “Videćemo šta će se promeniti između Vujadina i mene”

Nova 14.09.2022
Glumica je govorila o svom poslu i planovima, kao i o odnosu sa nevenčanim suprugom Vujadinom Savićem. Mirka Vasiljević je najavila nove projekte na kojima trenutno radi. “Ko je više sa decom u toku tog dana, on bude manje tolerantan sa klincima… »
"Dosad sam se više ja bavila decom" Mirka Vasiljević otvoreno o odnosu sa Vujadinom, a evo šta kaže za tetovažu sa njenim…

"Dosad sam se više ja bavila decom" Mirka Vasiljević otvoreno o odnosu sa Vujadinom, a evo šta kaže za tetovažu sa njenim…

Kurir 14.09.2022
Glumica Mirka Vasiljević i njen izabranik, fudbaler Vujadin Savić imaju četvoro dece a sada je otvorila dušu i progovorila o njihovom odnosu. Kako je rekla, do sada je ona više vremena provodila sa decom zbog Vujadinovih poslovnih obaveza, ali nakon… »
"Vujadin mora više da se potrudi oko mene i porodice" Mirka otvorila dušu: Sad me neće biti kod kuće 5 puta nedeljno

"Vujadin mora više da se potrudi oko mene i porodice" Mirka otvorila dušu: Sad me neće biti kod kuće 5 puta nedeljno

Kurir 14.09.2022
Glumica Mirka Vasiljević otvorila je dušu o odnosu sa nevenčanim suprugom, fudbalerom Vujadinom Savićem, sa kojim ima četvoro dece. - Ko je više sa decom u toku tog dana on bude manje tolerantan sa klincima. Onda je ko ima više živaca i… »

Vesti dana »