Povezane vesti

Razgovor s detetom mnogo je delotvorniji od batina

Razgovor s detetom mnogo je delotvorniji od batina

Politika 14.09.2022
Želimo da pomognemo roditeljima da pristupe izazovu vaspitavanja na bolji način i zato savetujemo da izbroje do pet, da se smire i pruže najbolje svom detetu, jer svaki roditelj upravo tome i teži, kaže Dejana Kostadinova, direktorka Unicefa u… »
Boško Obradović za kurir TV: Ja sam stara škola, fizičko kažnjavanje za mene ima svoju vaspitnu ulogu (video)

Boško Obradović za kurir TV: Ja sam stara škola, fizičko kažnjavanje za mene ima svoju vaspitnu ulogu (video)

Kurir 14.09.2022
U Srbiji prve batine deca dobijaju već sa dve godine, po podacima Unicefa. Skoro polovina dece uzrasta od jedne do 14 godina trpi neki vid telesnog i psihičkog kažnjavanja. Ipak, kod nas statistika kao da ne pokazuje dovoljno sa kakvim se problemom… »
Svaki drugi roditelj u Srbiji dete vaspitava batinama: Ovo su alarmantni podaci istraživanja

Svaki drugi roditelj u Srbiji dete vaspitava batinama: Ovo su alarmantni podaci istraživanja

Kurir 14.09.2022
Skoro polovina dece uzrasta od jedne do 14 godina doživljava telesno i psihološko kažnjavanje, a mališani već sa dve godine dobijaju prve batine. Čak polovina roditelja u Srbiji i dalje smatra da je batina iz raja izašla, te prilikom vaspitavanja… »

Vesti dana »

Vučić se sastao sa Kopmanom u Briselu

Vučić se sastao sa Kopmanom u Briselu

Euronews pre 2 satajoš 40 povezanih
Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 2 satajoš 37 povezanih