Povezane vesti
Počeo sastanak lidera bivše parlamentarne većine u Skupštini Crne Gore
Danas 14.09.2022
U Skupštini Crne Gore danas u podne počeo je sastanak lidera bivše parlamentarne većine, na kome će pokušati da se dogovore o izboru mandatara za sastav nove vlade i o sastavu novog rukovodstva parlamenta. Nekadašnja većina održala je četiri sastanka u… »
Danas još jedan pokušaj formiranja nove Vlade Crne Gore
IndeksOnline 14.09.2022
PODGORICA – U Skupštini Crne Gore danas u podne biće održan još jedan sastanak lidera stranaka pobednica na avgustovskim izborima 2020., u još jednom pokušaju da se postigne dogovor o formiranju nove vlade. Sastanku bi danas trebalo da prisustvuju lideri… »
Žena uslov za formiranje Vlade Crne Gore
Telegraf 14.09.2022
Kandidati su Andrija Mandić, Dritan Abazović i Miodrag Lekić, a demokrate insistiraju na predsednici kabineta. Crna Gora je bliža vanrednim parlamentarnim izborima nego dogovoru oko izbora nove vlade, jer je propao i četvrti pokušaj parlamentarne većine… »
Vesti dana »
Zločin u Ribnikaru: Zatvorske kazne za roditelje maloletnog K. K, odbrana najavila žalbu
BBC News pre 14 minutajoš 121 povezana
(Foto) Velika zaplena oružja u Nišu: Pronađeno 67 ručnih bombi u prtljažniku automobila, uhapšen muškarac (41)
Newsmax Balkans pre 29 minutajoš 50 povezanih
Ministarstvo informisanja zabrinuto zbog napada na Matića, traži da nadležni preduzmu sve mere
Radio 021 pre 1 satjoš 56 povezanih
Neke „pečurke“ stare i po 40 godina: Nesreća u Mladenovcu pokrenula pitanje održavanja autobuskih stajališta
Danas pre 8 satijoš 3 povezane
Poslanici nastavili raspravu o izmenama "Mrdićevih zakona", polemika vlasti i opozicije
Insajder pre 29 minutajoš 32 povezane



