Povezane vesti

"Niti sam bio pijan, niti pripit": Vučić poručio opoziciji: Ponosan sam na Sajam vina, sledeći put ću pokazati da mogu da…

"Niti sam bio pijan, niti pripit": Vučić poručio opoziciji: Ponosan sam na Sajam vina, sledeći put ću pokazati da mogu da…

Blic 14.09.2022
Poslanici Skupštine Srbije nastavili su raspravu o Izveštaju o pregovorima sa institucijama samouprave u Prištini, koji je juče predstavio predsednik Aleksandar Vučić. Predsednik i danas odgovara na pitanja poslanika. Poručio je da povlačenje… »
Vučić: Žao mi je što nema saglasnosti oko Kosova i Metohije, nemojte Srbe nazivati kriminalcima

Vučić: Žao mi je što nema saglasnosti oko Kosova i Metohije, nemojte Srbe nazivati kriminalcima

Politika 14.09.2022
Predsednik Aleksandar Vučić izrazio je žaljenje što je i današnja rasprava u parlamentu o Izveštaju o KiM, pokazala da ne se može postići ni elementarna saglasnost o Kosovu i Metohiji, i što je umesto podrške tom važnom pitanju, imao priliku da… »
Drugi dan sednice o KiM: Da li će se usvojiti izveštaj? Zašto su uvrede i svađe zamenile konstruktivan razgovor?

Drugi dan sednice o KiM: Da li će se usvojiti izveštaj? Zašto su uvrede i svađe zamenile konstruktivan razgovor?

Kurir 14.09.2022
Poslanici Skupštine Srbije nastavili su raspravu o Izveštaju o pregovorima sa institucijama samouprave u Prištini, koji je juče predstavio predsednik Aleksandar Vučić. Predsednik je i danas odgovarao na pitanja poslanika, ali je sednica dobila… »
Poslanici o izveštaju o Kosovu i Metohiji

Poslanici o izveštaju o Kosovu i Metohiji

Politika 14.09.2022
Poslanici Skupštine Srbije različito su, u nastavku posebne sednice o KiM, govorili o Izveštaju o Kosmetu. I dok su jedni najavili podršku, iz opozicije su stigle zamerke na taj dokument, a pojedini članovi parlamenta iskoristili su vreme i da… »
Goran Vesić: Zahvaljujući Vučiću svi u svetu uviđaju da moraju da se uvaže legitimni interesi Srbije na Kosovu i…

Goran Vesić: Zahvaljujući Vučiću svi u svetu uviđaju da moraju da se uvaže legitimni interesi Srbije na Kosovu i…

Kurir 14.09.2022
Član Predsedništva i narodni poslanik Goran Vesić, gostjući jutros u emisiji "Novo Jutro" na televizji Pink, rekao je da nema važnijeg pitanja za Srbiju od Kosova i Metohije. Vesić je kazao da mu nije jasno kako mi kao narod ne možemo da postignemo… »
Vesić: Zahvaljujući Vučiću svi u svetu uviđaju da moraju da se uvaže legitimni interesi Srbije

Vesić: Zahvaljujući Vučiću svi u svetu uviđaju da moraju da se uvaže legitimni interesi Srbije

Telegraf 14.09.2022
Vesić naglašava da problem Kosova i Metohije postoji duže od sto godina i da nije nastao juče. Član Predsedništva i narodni poslanik, Goran Vesić, rekao je da nema važnijeg pitanja za Srbiju od Kosova i Metohije. Vesić je kazao na TV Pink da mu… »

Vesti dana »