Povezane vesti

Martinović laže da Vučić nije rekao “za jednog Srbina ubićemo 100 Muslimana”

Martinović laže da Vučić nije rekao “za jednog Srbina ubićemo 100 Muslimana”

Nova 14.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić predstavio je u utorak na posebnoj sednici Skupštine Srbije "Izveštaj o pregovaračkom procesu sa privremenim institucijama samouprave u Prištini", od 15. juna 2021. do 1. septembra 2022. godine. Danas je sednica… »
Novaković Vučiću: Svi NS kriminalci kradu glasove za tebe, šta se praviš lud?

Novaković Vučiću: Svi NS kriminalci kradu glasove za tebe, šta se praviš lud?

Nova 14.09.2022
Skupština Srbije nastavila je danas u 10 sati posebnu sednicu na kojoj je jedina tačka dnevnog reda Izveštaj o pregovaračkom procesu sa privremenim institucijama u Prištini od 15. juna 2021. do 1. septembra 2022. godine. Sednici prisustvuje i… »
Vučić: Nikad neću potpisati nijedan dokument štetan po Srbiju

Vučić: Nikad neću potpisati nijedan dokument štetan po Srbiju

Dnevnik 14.09.2022
BEOGRAD: Predsednik Aleksandar Vučić poručio je danas da neće priznati nezavisnost Kosova, ni posredno ni neposredno, ni direktno ni indirektno, niti će potpisati bilo kakva dokumenta štetna po Srbiju, ili bilo šta što bi moglo da doprinese… »
Nedelja

Nedelja

Vreme 14.09.2022
Vučić u Skupštini Srbije Konačno parlamentarna rasprava o Kosovu Burna rasprava povela se u utorak u Skupštini Srbije, na prvoj posebnoj sednici u novom sazivu, ali ne zbog konačnog izbora nove vlade Srbije, skoro šest meseci posle parlamentarnih… »
Predsednik Vučić drugi dan u Skupštini odgovara na pitanja poslanika

Predsednik Vučić drugi dan u Skupštini odgovara na pitanja poslanika

Politika 14.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da su on i vlada napravili najveću grešku po budućnost zapadne Srbije, zato što su poklekli pred nekim zahtevima, u vezi sa litijumom. "Mislim da smo u Gornjim Nedeljicama napravili najveću… »
Vučić o “kosovskom čvoru”: Mislio sam da je razgraničenje rešenje, ali sam uvideo da je nemoguće

Vučić o “kosovskom čvoru”: Mislio sam da je razgraničenje rešenje, ali sam uvideo da je nemoguće

Vesti online 14.09.2022
Skupština Srbije nastavila je danas posebnu sednicu, na kojoj je jedina tačka dnevnog reda Izveštaj o pregovaračkom procesu sa privremenim institucijama u Prištini od 15. juna 2021. do 1. septembra 2022. godine. Poređenje Kosova i Gornjih Nedeljica… »
Vučić: Najveća greška za budućnost Srbije - odluka o litijumu

Vučić: Najveća greška za budućnost Srbije - odluka o litijumu

Telegraf 14.09.2022
Eksploatacija litijuma bila je velika šansa za Srbiju . rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da su on i vlada napravili najveću grešku po budućnost zapadne Srbije, zato što su poklekli pred nekim zahtevima, u vezi… »
Šta piše u Rezoluciji Narodne skupštine iz 2013. na koju se Vučić poziva?

Šta piše u Rezoluciji Narodne skupštine iz 2013. na koju se Vučić poziva?

Danas 13.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se odgovarajući danas na Posebnoj sednici Skupštine Srbije na zamerke opozicinonih poslanika da nema platformu za Kosovo pozvao na „Rezoluciju Narodne skupštine Republike Srbije o osnovnim principima za političke… »

Vesti dana »