Povezane vesti

Vučić optužio poslanika da hoće da mu ubije dete (VIDEO)

Vučić optužio poslanika da hoće da mu ubije dete (VIDEO)

Nova 14.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o poslaniku Demokratske stranke Srđanu Milivojeviću kao čoveku koji "hoće da mu ubije dete". Poslanik Demokratske stranke i šef Izvršnog odbora te partije Srđan Milivojević rekao je predsedniku… »
Crno na belo: Vučić pokazao sramni tvit poslanika Milivojevića, pa poručio - To je čovek koji želi da moje dete bude…

Crno na belo: Vučić pokazao sramni tvit poslanika Milivojevića, pa poručio - To je čovek koji želi da moje dete bude…

Kurir 14.09.2022
Reagujući na govor Srđana Milivojevića, koji je na posebnoj sednici Skupštine izneo niz neistina, predsednik Srbije Aleksandar Vučić osvrnuo se na Tvit koji je ovaj poslanik DS svojevremeno objavio. - Kukate ovde kako je neko vas nazivao pogrdnim… »
Vučić optužio opoziciju: Žele da mi ubiju sina Danila, da završi u šahti kao Gadafi, prebijen i silovan

Vučić optužio opoziciju: Žele da mi ubiju sina Danila, da završi u šahti kao Gadafi, prebijen i silovan

Danas 14.09.2022
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije tokom rasprave o izveštaju o KiM više puta je optužio opoziciju da želi da mu ubije sina Danila i brata Andreja, i ne samo da ih ubije, već udavi u šahti kao Gadafija. Prvi put je te optužbe na račun opozicije… »
Udarac za Vučića u Skupštini: Napili ste se od sreće kad je ubijen Đinđić VIDEO

Udarac za Vučića u Skupštini: Napili ste se od sreće kad je ubijen Đinđić VIDEO

Nova 14.09.2022
Poslanik Demokratske stranke i šef Izvršnog odbora te partije Srđan Milivojević rekao je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću da je njegova kosovska politika odgovorna za to što Srba nema u Uroševcu, Peći i Prizrenu. On je rekao šefu srpske… »

Vesti dana »