Povezane vesti

Poljski heroj izbacio brata iz reprezentacije

Poljski heroj izbacio brata iz reprezentacije

Sputnik 15.09.2022
Mateuš Ponitka, junak reprezentacije Poljske koja je izbacila Sloveniju sa Evrobasketa, lako je mogao da ostavi na cedilu saigrače i to zbog rođenog brata Marsela sa kojim nije želeo da bude u istom timu. Mateuš i Marselo su u izuzetno lošim… »
Junak Poljske blista "Mi smo bajka ovog Evrobasketa"

Junak Poljske blista "Mi smo bajka ovog Evrobasketa"

Alo 15.09.2022
Veliki uspeh za Poljake. Teško da je bilo ko verovao da reprezentacija Poljske može išta učiniti sem Slovenije, ali tako nije mislio Mateuš Ponitka. Neverovatni krilni igrač zabeležio je tripl - dabl, a nakon meča nije mogao da sakrije emocije i… »
Poljska slavi mateuša! On je Dončića i ekipu poslao kući: Rođenog brata izbacio iz reprezentacije, pa srušio evropskog…

Poljska slavi mateuša! On je Dončića i ekipu poslao kući: Rođenog brata izbacio iz reprezentacije, pa srušio evropskog…

Kurir 15.09.2022
Košarkaška reprezentacija Poljske plasirala se u polufinale Evropskog prvenstva, pošto je u četvrtfinalu u Berlinu pobedila aktuelne evropske prvake, selekciju Slovenije. Poljake je do velike pobede i plasmana u polufinale Evropskog prvenstva posle 50… »
On je bacio dončića u blato Zabranio rođenom bratu da igra, napravio skandal veći od "frke Teodosić", pa zablistao kao…

On je bacio dončića u blato Zabranio rođenom bratu da igra, napravio skandal veći od "frke Teodosić", pa zablistao kao…

Alo 15.09.2022
Luka Dončić je potpuno pao u drugi plan... Posle velike pobede Poljske nad Slovencima, svet košarke priča o Mateušu Ponitki. Sjajni as je bukvalno sam pogurao svoj tim do pobede. Ponitka je imao 26 poena, 16 skokova i 10 asistencija za 36 minuta, i… »

Vesti dana »