Povezane vesti

“Izdao sam državu”: Dončić emotivan posle ispadanja, otkrio nepoznate detalje

“Izdao sam državu”: Dončić emotivan posle ispadanja, otkrio nepoznate detalje

Nova 15.09.2022
Dobićemo novog prvaka Evrope nakon što je Slovenija eliminisana već u četvrtfinalu. Poljska je napravila pravu senzaciju i slavila sa 90:87, a Luka Dončić je izašao pred medije i preuzeo potpunu krivicu za debakl. “Pre svega, čestitam Poljskoj… »
Ponitka: Ponosan sam, košarka nije popularna u Poljskoj

Ponitka: Ponosan sam, košarka nije popularna u Poljskoj

Politika 15.09.2022
BERLIN – Najbolji poljski košarkaš Mateuš Ponitka izjavio je da je srećan zbog plasmana njegovog tima u polufinale Evropskog prvenstva u Berlinu, prenosi „Basket njuz”. Poljska je sinoć napravila iznenađenje i u četvrtfinalu EP savladala… »
Dončić posle ispadanja sa Evrobasketa: Razočarao sam naciju

Dončić posle ispadanja sa Evrobasketa: Razočarao sam naciju

Politika 15.09.2022
BERLIN – Najbolji slovenački košarkaš Luka Dončić izjavio je da razočaran svojom igrom u porazu od Poljske 90:87 u četvrtfinalu Evropskog prvenstva, koje se igra u Berlinu, prenosi „Basket njuz”. Slovenija nije uspela da odbrani titulu na EP… »
Svaki turnir ima svoju pepeljugu: Ponitka je ispisao istoriju, pa potom preti Francuzima! (video)

Svaki turnir ima svoju pepeljugu: Ponitka je ispisao istoriju, pa potom preti Francuzima! (video)

Hot sport 15.09.2022
Poljska je napravila senzaciju kada je eliminisala ogromnog favorita Sloveniju sa Evrobasketa. Najzaslužniji za takav rezultat je kapiten te selekcije Mateuš Ponitka, koji je zabeležio tek treći dabl, a ubeležio je 26 poena, 11 skokova i 10… »
FIBA objavila facu šokiranog Dončića: Slika koja vredi hiljadu reči

FIBA objavila facu šokiranog Dončića: Slika koja vredi hiljadu reči

Nova 15.09.2022
Luka Dončić i Slovenija eliminisani su sa Evrobasketa, a krivicu na sebe je preuzeo upravo plejmejker. Poljska je bila bolja u četvrtfinalu sa 90:87, a neko iz FIBA očigledno želi da u prvi plan istakne tugu Dončića, pre nego veliki trijumf… »
Izbacio brata iz reprezentacije, pa Sloveniju sa prvenstva Evrope – sad je hit

Izbacio brata iz reprezentacije, pa Sloveniju sa prvenstva Evrope – sad je hit

Nova 15.09.2022
Da se danas određuje ko će biti član idealne petorke Evrobasketa verovatno bi se na njemu našlo ime Mateuša Ponitke. Ipak, vedeta Poljske ima sve samo ne običnu priču. Posvađao se sa čitavom porodicom, izbacio je brata iz reprezentacije, a iako… »
Ako te ništa ne boli posle meča, ako nemaš modrice - nešto radiš loše! Ponitka srušio Sloveniju pa održao lekciju…

Ako te ništa ne boli posle meča, ako nemaš modrice - nešto radiš loše! Ponitka srušio Sloveniju pa održao lekciju…

Mondo 15.09.2022
Lider ovog Poljskog tima Mateuš Ponitka dobro zna šta je potrebno da bi se pobedilo na ovom nivou. Od izveštača MONDA sa Eurobasketa Nikole Lalovića. Lider ovog Poljskog tima Mateuš Ponitka dobro zna šta je potrebno da bi se pobedilo na ovom nivou… »
Ponitka: Mi smo bajka ovog Evrobasketa

Ponitka: Mi smo bajka ovog Evrobasketa

Sport klub 15.09.2022
Krilni košarkaš reprezentacije Poljske Mateuš Ponitka oduševljen je pobedom nad Slovenijom 90:87 i plasmanom svoje selekcije u polufinale Evrobasketa. Poljska je ispustila +23, ali je na kraju ipak uspela da slavi. Ponitka je odigrao meč karijere i… »
Svi „favoriti“ poraženi pre polufinala Evrobasketa: Poljska savladala Sloveniju u četvrtfinalu

Svi „favoriti“ poraženi pre polufinala Evrobasketa: Poljska savladala Sloveniju u četvrtfinalu

Danas 15.09.2022
Košarkaška reprezentacija Poljske priredila je prvorazredno iznenađenje eliminisavši Sloveniju (90:87) sa Evrobasketa u četvrtfinalu. Oni će se za ulazak u finale će se boriti protiv Francuske. Na možda i najboljoj utakmici na prvenstvu Poljska je… »

Vesti dana »