Povezane vesti

Dodik otkrio da prisluškuje američkog ambasadora?! Malo smo se uvežbali. Pre to nije bilo moguće, danas ga samo "kliknemo"…

Dodik otkrio da prisluškuje američkog ambasadora?! Malo smo se uvežbali. Pre to nije bilo moguće, danas ga samo "kliknemo"…

Kurir 15.09.2022
Član Predsedništva BiH Milorad Dodik sinoć je u Brčkom rekao da njegova vlast "zna šta radi američki ambasador u BiH", odnosno da ga prisluškuju - "na jedan klik", prenosi Klix.ba. - Malo smo se uvežbali, pa i mi njih sada slušamo. Ne slušaju… »
VIDEO “Mi samo kliknemo”: Dodik tvrdi da prisluškuje ambasadora SAD u BiH

VIDEO “Mi samo kliknemo”: Dodik tvrdi da prisluškuje ambasadora SAD u BiH

Nova 15.09.2022
Član Predsedništva BiH Milorad Dodik u sredu na skupu u Brčkom je rekao da prisluškuje američkog ambasadora Majkla Marfija. “I mi njih sada slušamo, ne slušaju samo oni nas. Znam ja šta oni pričaju. To nije bilo moguće pre samo pet-šest… »
Dodik javno rekao da prisluškuje američkog ambasadora: Mi njega samo „kliknemo“

Dodik javno rekao da prisluškuje američkog ambasadora: Mi njega samo „kliknemo“

N1 Info 15.09.2022
Član Predsedništva BiH Milorad Dodik u sredu na skupu u Brčkom je kazao da prisluškuje američkog ambasadora Majkla Marfija. “I mi njih sada slušamo, ne slušaju samo oni nas. Znam ja šta oni pričaju. To nije bilo moguće pre samo pet-šest… »
Milorad Dodik priznao: Prisluškujemo američkog ambasadora, znamo šta radi

Milorad Dodik priznao: Prisluškujemo američkog ambasadora, znamo šta radi

Danas 15.09.2022
“I mi njih sad slušamo, ne slušaju samo oni nas. Znam ja šta oni pričaju. To nije bilo moguće prije samo pet-šest godina. Nisi smio pomisliti da slušaš američkog ambasadora, a mi njega samo kliknemo. I mi znamo šta on radi”, kazao je u sredu… »

Vesti dana »