Povezane vesti
Američke berze beleže rast indeksa
Biznis.rs 15.09.2022
Ulagači strahuju od zaoštravanja monetarne politike Federalnih rezervi. Indeksi na američkim berzama su u sredu, nakon vrlo nestabilnog trgovanja, porasli jer ulagači nisu sigurni za koliko će još američka centralna banka povećati cenu novca i koliko će… »
Azijska tržišta: Blagi rast indeksa, oprez zbog inflacije
SEEbiz 15.09.2022
ŠANGAJ - Na azijskim su burzama u četvrtak cijene dionica porasle, nakon oštrog pada dan prije, no ulagači su oprezni zbog špekulacija da bi zbog visoke inflacije američka središnja banka uskoro mogla povećati kamatne stope za cijeli postotni bod. MSCI… »
Wall Street porastao, trgovina nervozna
SEEbiz 15.09.2022
NEW YORK – Na Wall Streetu su u srijedu burzovni indeksi porasli, no nakon vrlo nestabilnog trgovanja jer ulagači nisu sigurni za koliko će još Fed povećati cijenu novca i koliko će dugo kamate ostati na povišenim razinama. Dow Jones ojačao je 0,10… »
Vesti dana »
Vreme sprema još jedno iznenađenje: Tek što smo pomislili da je gotovo… Evo šta nas čeka do kraja avgusta
Dnevnik pre 23 minutajoš 14 povezanih
MUP: Požari aktivni na više lokacija u Srbiji, u Deliblatskoj peščari bolja situacija
Newsmax Balkans pre 3 minutajoš 7 povezanih
U zemljama regiona aktivno više požara koji su uglavnom lokalizovani
Insajder pre 7 minutajoš 2 povezane




