Povezane vesti

Nije sramota pričati o svom remek-delu: Prosto imam duge noge, bio je to veoma lep gol!

Nije sramota pričati o svom remek-delu: Prosto imam duge noge, bio je to veoma lep gol!

Hot sport 15.09.2022
Mančester siti je pred svojim navijačim savladao Borusiju iz Dortmunda rezultatom 2:1. Nakon samo 11 minut Džud Belingem u drugom poluvremenu doneo je prednost Milionerima. Međutim – prvo Stouns u 80, a potom i Haland u 84. minutu doneli su preokret… »
Pogledajte magiju etihada i jedan od najboljih golova ikada: Gvardiolu neodoljivo podseća na Krojfa i Ibrahimovića! (video)

Pogledajte magiju etihada i jedan od najboljih golova ikada: Gvardiolu neodoljivo podseća na Krojfa i Ibrahimovića! (video)

Hot sport 15.09.2022
Mančester siti je pred svojim navijačim savladao Borusiju iz Dortmunda rezultatom 2:1. Nakon samo 11 minut Džud Belingem u drugom poluvremenu doneo je prednost Milionerima. Međutim – prvo Stouns u 80, a potom i Haland u 84. minutu doneli su preokret… »
Kako je Holand postigao gol kola – Imam duge noge!

Kako je Holand postigao gol kola – Imam duge noge!

Sport klub 15.09.2022
Džon Stouns je probudio Mančester siti u veoma lošem meču protiv Borusije Dortmund, a Erling Holand zadao je završni udarac svom nekadašnjem timu. Holand je u 84. minutu bio strelac gola za pobedu, a njegov leteći maj-geri proglašen je i za gol… »
Gvardiola uporedio Halanda i Johana Krojfa

Gvardiola uporedio Halanda i Johana Krojfa

Beta 15.09.2022
Trener Mančester sitija Pep Gvardiola uporedio je svog fudbalera Erlinga Halanda sa legendarnim Johanom Krojfom, nakon što je Norvežanin postigao akrobatski gol u duelu protiv bivšeg kluba Borusije iz Dortmunda u Ligi šampiona. Siti je sinoć na svom… »
Ovakvog gvardiolu nikad niste videli: Urlao i unosio se sudiji u lice, a kad je dobio žuti sve se promenilo... (video)

Ovakvog gvardiolu nikad niste videli: Urlao i unosio se sudiji u lice, a kad je dobio žuti sve se promenilo... (video)

Mondo 15.09.2022
Komična scena na kraju utakmice Mančester sitija i Dortmunda koju je tim Pepa Gvardiole dobio golovima u poslednjih deset minuta utakmice. Komična scena na kraju utakmice Mančester sitija i Dortmunda koju je tim Pepa Gvardiole dobio golovima u… »
Video sam holandov gol i pomislio: Johan krojf! Gvardiola zinuo kad je ugledao: To mogu njih dvojica i samo još jedan as

Video sam holandov gol i pomislio: Johan krojf! Gvardiola zinuo kad je ugledao: To mogu njih dvojica i samo još jedan as

Mondo 15.09.2022
Španac oduševljen golom Erlinga Holanda protiv Borusije Dortmund. Uporedio. Španac oduševljen golom Erlinga Holanda protiv Borusije Dortmund. Uporedio Golgeter Mančester sitija Erling-Braut Holand postigao je gol protiv Borusije Dortmunda koji je… »

Vesti dana »

Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 2 satajoš 37 povezanih
Rusija: Uništeno; Kreće radijacija?

Rusija: Uništeno; Kreće radijacija?

B92 pre 1 satjoš 21 povezana