Povezane vesti

"Nisam na dijeti, on mi je trener od ranog jutra": Maja Berović sija samo nekoliko meseci nakon porođaja "osetljivija sam"

"Nisam na dijeti, on mi je trener od ranog jutra": Maja Berović sija samo nekoliko meseci nakon porođaja "osetljivija sam"

Blic 15.09.2022
"Velika promena, čovek nije svestan toga šta znači postati roditelj, svi mi koji smo roditelji, to nas jednostavno promeni iz korena, postajemo osetljiviji, osećajniji, možda i bolji", rekla je Maja. Maja Berović nedavno se porodila i na svet donela… »
Maja pokidala u vrućim pantalonama 7 meseci posle porođaja: Pevačica koja je promenila lični opis nikad bolja!

Maja pokidala u vrućim pantalonama 7 meseci posle porođaja: Pevačica koja je promenila lični opis nikad bolja!

Mondo 15.09.2022
Pevačica Maja Berović porodila se pre sedam meseci, a sinu je dala ime Lav. Ona je sada rešila da se vrati poslovnim obavezama, pa je nastupala u srpskoj prestonici. Pevačica Maja Berović porodila se pre sedam meseci, a sinu je dala ime Lav. Ona je… »
Maja Berović prava bomba 7 meseci nakon porođaja! Pevačica prvi put u javnosti otkako je postala majka, otkrila kako se…

Maja Berović prava bomba 7 meseci nakon porođaja! Pevačica prvi put u javnosti otkako je postala majka, otkrila kako se…

Kurir 15.09.2022
Pevačica Maja Berović porodila se pre sedam meseci, a sinu je dala ime Lav. Ona je sada rešila da se vrati poslovnim obavezama, pa je nastupala u srpskoj prestonici. Maja je brzo nakon porođaja uspela da vrati staru kilažu. Ona je za nastup odabrala… »
Maja Berović prvi put u javnosti posle porođaja: Evo koliko joj se telo promenilo - utegla se u kombinezon, niko ne može da…

Maja Berović prvi put u javnosti posle porođaja: Evo koliko joj se telo promenilo - utegla se u kombinezon, niko ne može da…

Blic 15.09.2022
Maja Berović se pre sedam meseci porodila i na svet donela sina Lava, a sad se vratila poslu, pa je nastupila u srpskoj prestonici. Pevačica je pokazala kako joj telo izgleda posle porođaja, dok su sve oči bile uprte u njenu zanosnu figuru i osmeh… »

Vesti dana »