Povezane vesti

Evo zašto Maja nije pokupila najviše ocene Od emila Zadrugar pred svima ustao i javno obelodanio razloge, ona mu žestoko…

Evo zašto Maja nije pokupila najviše ocene Od emila Zadrugar pred svima ustao i javno obelodanio razloge, ona mu žestoko…

Kurir 15.09.2022
Maja Marinković i Emil Kamenov sve su prisniji, flertuju, a mnogi sumnjaju da je na pomolu nova veza, međutim pre par dana oženjeni Bugarin na izboru "za Mis" Marinkovićevoj, nije dao najviše ocenu, jer kako tvrdi mnogo je luda. - Od 1 do 10 koliko… »
(Foto) lom u zadruzi: Maja Marinković ispolivala kafom Aleksandru Nikolić: Orila se bela kuća

(Foto) lom u zadruzi: Maja Marinković ispolivala kafom Aleksandru Nikolić: Orila se bela kuća

Blic 15.09.2022
Starleta Maja Marinković započela je svađu sa Aleksandrom Nikolić, pa ju je u naletu besa ispolivala kafom. Maja je, naime, u dvorištu započela raspravu sa Aleksandrom, a pale su i žestoke prozivke među starletama zbog čega se "Zadruga" orila… »
Maja ne prestaje Da otima tuđe muževe: Bacila oko na još jednog oženjenog: "podseća me NA janjuša"

Maja ne prestaje Da otima tuđe muževe: Bacila oko na još jednog oženjenog: "podseća me NA janjuša"

Blic 15.09.2022
Starleta Maja Marinković i učesnik "Zadruge", Emil Kamenov sve su prisniji, flertuju, a mnogi sumnjaju da je na pomolu nova veza. Marinkovićeva je tokom emisije "Pitanja gledalaca" priznala je šta oseća prema njemu. Dalla i Car će grebati na kapiju… »
"Podseća me na janjuša, oženjen je, a i volim gabaritne!" Maja ne prestaje da šokira izjavama, voli tuđe mužve i to ne…

"Podseća me na janjuša, oženjen je, a i volim gabaritne!" Maja ne prestaje da šokira izjavama, voli tuđe mužve i to ne…

Kurir 15.09.2022
Maja Marinković i Emil Kamenov sve su prisniji, flertuju, a mnogi sumnjaju da je na pomolu nova veza. Marinkovićeva je tokom emisije "Pitanja gledalaca" priznala je šta oseća prema njemu. - Da li ti se sviđa Bugarče? - glasilo je pitanje. - Jedna je… »
"Postaje Maja takijeva kamenova": Emil bi da se oženi Marinkovićkom, već počeli planovi za svadbu - zaboravio na ženu

"Postaje Maja takijeva kamenova": Emil bi da se oženi Marinkovićkom, već počeli planovi za svadbu - zaboravio na ženu

Blic 14.09.2022
Maja Marinković i Emil Kamenov sve su prisniji, flertuju, a mnogi sumnjaju da je na pomolu nova veza, te su danas u emisiji "Zadruge" otkrili više detalja o njihovom odnosu. - Bečka škola iz Sofije, vi ste poznati kao džentlmeni, kad mu bude stigla… »

Vesti dana »