Povezane vesti
Opada broj kovid pacijenata u Novom Sadu i Vojvodini
Danas 15.09.2022
U Kovid bolnici „Novi Sad“ na Mišeluku sada je ukupno 113 pacijenata na lečenju, što je u odnosu na juče sedmoro ljudi manje. „Zbog trenutnog zdravstvenog stanja, lečenje sedmoro pacijenata zahteva primenu mehaničke ventilacije, što je dvoje manje nego… »
Na Mišeluku sve manje kovid pacijenata
Radio 021 15.09.2022
Broj pacijenata na Mišeluku i danas nastavlja da opada. U kovid bolnici sada je ukupno 113 građana. U odnosu na juče, to je sedmoro manje. Njih sedmoro je u teškom stanju priključeno na respirator, dvoje manje nego juče, podaci su Kliničkog centra… »
Vesti dana »
U ovom gradu u Srbiji izmereno 50 stepeni! Građani izvadili termometar u dvorištu, pa ostali u čudu: Temperature ne prestaju da skaču, iz sata u sat je sve gore
Blic pre 1 satjoš 36 povezanih
Akcident u Guči: Iz hladnjače iscurio amonijak, meštanima stiglo upozorenje MUP-a
Euronews pre 2 satajoš 50 povezanih
Ko je kriv za kršenje prekida vatre: Amerika i Iran nastavili napade
Južne vesti pre 4 satijoš 38 povezanih
Portugalke upale u kadar, pa zasenile čak i Ronalda: Pogledajte reakciju o kojoj se priča VIDEO
Nova pre 2 satajoš 34 povezane



